Wpis z mikrobloga

zacietrzewieni


@11mac11:
To nie ja muszę pchać się w jakąś nowomowę. Z czego wynika to, że nagle pojawiło się takie słowo i akurat używane jest przez ludzi o zbliżonych poglądach? Przypadek? No może... może.

xD
  • Odpowiedz
@qrak01: nie wiem, zapytaj o to językoznawców. Moze tez odpowiedzą dla czego w ramach "nowomowy" promuje sie "w ukrainie" zamiast jak zawsze "na". Więc z okazji różnych wydarzeń tworzy się nowe słowa dostosowane na daną okazję. Pewnie podobnie jest z fajnopolakiem. Zresztą podobne słowo funkcjonowało za drugiej kadencji PO, czyli leming, fajnopolak to po prostu ewolucja tamtego słowa.
Podsumowując, nie wiem w co lubisz sie pchać, ale fajnopolak to nie nowomowa
  • Odpowiedz
Podsumowując, nie wiem w co lubisz sie pchać (...)


@11mac11:
Na pewno nie lubię się pchać w takie dyskusje. Myśl sobie co chcesz, zdania z pierwszego komentarza nie zmieniam, a dalszą dyskusję uważam za bezsensowną bo mało mnie interesuje przerzucanie się argumentami na temat prób skłócania Polaków przez jakieś śmierdzące onuce...
  • Odpowiedz
@Viado: a po czym poznać proukrainskich idiotów, przesiaknietych ichniejsza propagandą? Bo dają #!$%@? o taki nazwy, za to wyzywanie od onuc im nie przeszkadza, no i slynne "slava ukraina" XD
  • Odpowiedz
na potrzeby tej dyskusji ludzie używający "w Ukrainie" są ruskimi onucami xD


@11mac11:
O, nie, towarzyszu... ja nic o "w Ukrainie" nie pisałem. Twoje projekcje o "zacietrzewieniu" również mnie nie dotyczą.
Dorzucasz jakiś wątek do dyskusji, a następnie się go czepiasz i wyciągasz wnioski, że ktoś o coś jest zacietrzewiony.

Ty masz ewidentnie problemy i ja się nie będę nimi zajmował. Od leczenia to są specjaliści, ewentualnie idź pobiegaj czy coś.
  • Odpowiedz
@qrak01: człowieku, ja określenie fajnopolak najczęściej słyszę/widuję kiedy wbijam na grupki/profile znajomych hardkorowych marksistów/neokomuchów czyli maksymalnie daleko od jakiegokolwiek patriotyzmu.

pogódź się po prostu z tym, że tańcując do sanah, pracując na stanowisku umyslowym średniego szczebla, ubierając się w sieciówkach inditexu i prezentując poglądy będące miksem korporacyjnego wokeismu i kryptoelitaryzmu jesteś praktycznie ucieleśnieniem fajnopolaka.

bez odbioru ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
wbijam na grupki/profile znajomych hardkorowych marksistów/neokomuchów czyli maksymalnie daleko od jakiegokolwiek patriotyzmu


@m-wjeczur:
Jezu, nawet się nie starasz ukryć poglądów. Co tam jeszcze na tych grupach neomarksistów ciekawego piszecie? Nic o starbuksie nie było? Albo jakieś inne marki zakazane?
...
Cholera, ja nawet już w stosunku do neo-komuchów zapóźniony jestem bo muszę googlać co to ten inditex.
  • Odpowiedz