Wpis z mikrobloga

spróbuj zadzwonić na infolinię do DE - po angielsku się dogadasz. Odwołali mi kiedyś jeden z odcinków lotu i smsa dostałem o 18:01, gdzie PL infolinia była czynna do 18:00 xD


@AlezWieje: dostałeś chociaż SMS, moje loty zniknęły wszystkie, a to lot łączony z trzech (dwie przesiadki), wszystkie na jednym bilecie kupionym u lufthansy, to jest tragedia jak mają w dupie ludzi, i są do tego praktycznie bezkarni
@fanatyk-teoretyk: nie mogę napisać jakie linie, ale jedna z 5-gwiazdkowych, co do płac to wiadomo, podwyżek chcą wszyscy oprócz centrali ( ͡° ͜ʖ ͡°) U nas i tak nie ma tragedii, bo nie mamy hubu przesiadkowego w Europie, ale mamy partnerstwo z innymi liniami i widzimy co dzieje się w Europie, tragedia jest
@SiemaNagor: Zone właśnie zawrócili z lotniska ze lot odwołany, mail sprawdzała pobliska razy dziennie i żadnej informacji, nic. Infolinia czynna dopiero za dwie godziny. Do niemieckiej nie można się dodzwonić. A lot miał być z przesiadka w Niemczech. Jak leciała do polski to jej zmienili Katowice na Kraków ale przynajmniej poinformowali kilka dni wcześniej. Bilety tez kupione jeszcze w lutym. Tureckimi będę latał liniami a do lufhansy już nie wsiądę za