Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
3 miesiące temu poznałem dziewczynę. Znajomość bardzo szybko przerodziła się w związek. Pojechaliśmy razem na wczasy do Włoch i po tych wczasach jestem trochę zniechęcony do jej osoby.

Pół wyjazdu chodziła obrażona. Głównym powodem było to, że nie robię żadnych zdjęć z wyjazdu i nie wrzucam na FB/IG (ona potrafiła wrzucić dziennie nawet kilkanaście relacji). Nie chciałem też, żeby wrzucała nasze wspólne zdjęcie bo moim zdaniem to pamiątka dla nas, a nie dla innych.

Nigdy nie byłem fanem wrzucania zdjęć i chwalenia się w internecie tym gdzie jadę, co robię etc. FB mam głównie dla messengera, a na IG przeglądam sobie rolki, memy jak mi się nudzi w pracy. Ona dobrze wie o moim podejściu do takich spraw, a mimo to nie potrafi tego uszanować.

Co o tym myślicie? Moim zdaniem to brak szacunku wobec mnie.
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62dfb1edf4aca484db4616de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 67
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Teraz jest spina bo nie chciałeś wrzucić fotki na insta, za rok będzie spina bo Włochy i Chorwacja to już obciach, bo teraz się jeździ na Bali i Dominikanę ( ͡° ͜ʖ ͡°) pieprzony Instagram i tiktok powinny być zbanowane w UE bo robią dziewczynom wodę z mózgu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wątpliwe żebym mógł być z kobietą która by postowała kilka swoich zdjęć dziennie. Bo to oznacza że ważniejsza jest dla niej opinia randomów z internetu niż własne przeżycia, czyli ma coś nie tak pod sufitem. To nie jest normalne, nawet gdyby miała kompletnie gdzieś że ja tak nie robię, a jak jeszcze o to do mnie pretensje to poziom dziwactwa do kwadratu.

Chociaż w jednym ma rację, to trochę dziwne
  • Odpowiedz
@caalkiem_nowe03: masakra? xD rozstalismy sie, bo stwierdzila, ze ona tak zyc nie bedzie, i wgl pracowac na caly etat, znalazla sponsora, a za miesiac z placzem dzwonila zebym ja przyjechal wyruchac xD potem stwierdzila, ze moze ze mna byc ale mam zarabiac 10k najmniej xD a nawet szkoda strzepic #!$%@? ryja(ʘʘ)
  • Odpowiedz
OstryOgrodnik: Śmiesznie jak tu różowe odpisują. Mnie jako faceta telepie jak mają jakieś moje fotki latać po otwartej sieci, Wy chyba zapomnieliście co to jest prywatność

Niech sobie różowa wysyła zdjęcia nasze do znajomych ale nie ma szansy że w otwartym internecie ktoś będzie oglądał moja mordę.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
Odklejka: @ismenka
Trafione w sedno, zasłaniam się zartem, bo tak wygodne, jeszcze ten ton
Serio nazywasz typów nudziarzem, bo nie ccjs fotki, a ty niby żart niby nie, każdy widzi jak to jest u single z nadwagą, udającej femke, bo świat facetów nie klęka do stóp. Idź na Twitterka pisać swoje manifesty xD
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jakaś problematyczna dupa. Ja jestem w wieloletnim związku w którym ja mam media społecznościowe, dodaje zdjęcia na IG bo chętnie wracam i czytam swoje wpisy po czasie, natomiast niebieski nie istnieje w internecie. Ja w związku z tym nie wstawiam z nim zdjęć skoro sobie tego nie życzy, czasem słyszałam czy sobie chłopa nie wymyśliłam bo go nie wstawiam do neta xD/ że się go wstydzę. Jak był problem z takim
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Julka odklejka ale toxic wykopowe #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdzie nie napisałam, jaki ma być finał tej rozmowy, bo to zależy od rozmówców. Równie dobrze Op może wręcz zażądać braku publikacji fotek z nim, że sobie nie życzy, nie i koniec - ma do tego całkowite prawo i już od obojga zależy, co z tym zrobią.

Nie namawiam nikogo do naginania swoich zasad czy rezygnowania
  • Odpowiedz
Ciebie nie interesuje, ale w związku jest też druga osoba, którą może to interesować i mieć taką potrzebę.


@ismenka: Niech pustak realizuje potrzebę lansowania się przed randomami w internecie, jeżeli ma ochotę, tylko nie wciąga w to mnie. A tu sytuacja była taka, że laska się obraża, bo facet sam nie wrzuca relacji o niej/z nią. Dla mnie chore i kompletnie nie rozumiem, jak można mieć do kogoś o to pretensje.
  • Odpowiedz
miałem podobnie, tylko że moja dodatkowo się obrażała i mnie cisnęła, że nie umiem jej ładnego zdjęcia zrobić. No bo nie jestem fotografem i w dupie mam te zdjęcia.


@fred_z_zambrowa: xDDD widać, że mocno się starasz, by komuś sprawić przyjemność.

bo teraz się jeździ na Bali i Dominikanę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jacques-Pierre: Chyba kilka lat temu xd
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Zastosowałem mocny skrót myślowy; robiłem jej te zdjęcia jak chciała, ale na pewnym etapie po paru latach miałem już dość zatrzymywania się co kilkaset metrów i cykania sesji, a potem słuchania narzekania, że nie umiem zdjęć robić, albo że źle zrobiłem bo noga wyszła grubo. Miała takie hobby, ok, ale niech nie wymaga ode mnie cudów, albo niech mnie nauczy robić tak jak chce. Są dziewczyny co też mają w
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: Tak jak pisałam - rozumiem, że ktoś może mieć potrzebę wrzucania w neta foteczek, nie rozumiem wymagania tego od drugiej osoby, do tego obrażania się o to i tu się zgadzamy.

Zwracam tylko uwagę, że jeśli się czegoś nie rozumie, to się nie #!$%@?, tylko próbuje to wyjaśnić - choćby po to, by mieć jasność co do tego, czy jest to rzecz do przeskoczenia, czy kategorycznie nie. Tutaj oboje się
  • Odpowiedz