Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Szczecin co tam się u Was wyprawia na tych bulwarach.

Byłem tak pierwszy raz od wielu lat (będąc na kursie w Akademii Morskiej) i 95% osób spożywających tam alkohol (na ławkach czy murku) i będących w stanie upojenia alkoholowego to #ukraina .

Polaków to na palcach jednej ręki bym policzył (nie wliczając osób jeżdżących coś w restauracjach).

To co oni do roboty nie chodzą czy skąd te 17, 18, 19 latki mają na to kasę. To tam u Was standard teraz w #szczecin ?
  • 24
  • Odpowiedz
@Caracas: Byłeś na miejscu i nie zapytałeś skąd mają kasę? Zamiast tego pytasz się na wykopie. Skąd my mamy to wiedzieć? Można się domyślać że pewnie od rodziców, ale co cię będę ściemniał jak nie wiem. Było pytać na miejscu.
  • Odpowiedz
@Caracas: ja byłem tym 95% ukraińskiej młodzieży i mogę potwierdzić, są teraz wakacje, a polska młodzież jest stamtąd wypraszana przez policję jak brakuje dla jakiegoś ukrainca miejsca na schodkach, czy Szczecin to jeszcze Niemcy? Czy już Ukraina?
  • Odpowiedz
@Caracas: nie problem w tym czy siedzą tam Polacy czy Ukraińcy. Problem w tym, że kupa tam patoli, która robi okropny śmietnik. Łasztownia to podobno teraz wizytówka miasta a patrząc na tą wizytówkę odnosi się wrażenie, że to miasto młodocianych alkoholików i meneli.
  • Odpowiedz
  • 1
@Caracas o, wykopki się zesrali bo śmiesz pytać czemu tyle ukraincow się #!$%@?, a Polacy nie. Polacy nie mają wakacji przecież.
  • Odpowiedz
@Caracas też mnie to dziwi, pojedziesz na bulwary - Ukraina, pojedziesz na Głębokie - Ukraina. I to dorośli ludzie, a nie jakieś małolaty. Polacy w tym czasie #!$%@?ą w robocie nie licząc małolatów co mają wakacje.
  • Odpowiedz
@Caracas nie jestem ze Szczecina ale powiem Ci, ze tragedia z tą #ukraina. Wstaję rano, idę do kuchni a w kuchni Ukrainka śniadanie je. Pytam co ona tu robi a ona, że przecież jej pokoj wynająłem. Czy to jeszcze Polska?
  • Odpowiedz