Wpis z mikrobloga

Stwierdziłem, że odniosę się do starej, ale wciąż żywej akcji z Leksiem, bo #!$%@? mnie białorycerstwo wykopków xD. Nie wiem, czy wy aż tak nie lubicie Wardęgi, że w każdej sytuacji, w której brał udział przeinaczacie ją w taki sposób by to on wychodził na tego złego, który postąpił niewłaściwie? Nie rozumiem.

15-letnia dziewczyna napisała do Leksia i sama sprowadziła rozmowę na tematy seksualne, intencjonalnie go sprowokowała. Leksiu, czyli gruby, rudy chlopak, który nie miał wcześniej kontaktów z kobietami się podpalił, nie zapytał o wiek, mylnie założył na podstawie wyglądu dziewczyny, że ma do czynienia z osobą starszą. Jak przebiegała rozmowa? Na pewno to dziewczyna pierwsza wysłała zdjęcia, co potwierdził Wardęga, a Leksiu wysłał w odpowiedzi zdjęcie penisa w erekcji w bieliźnie... Tylko tyle i aż tyle. Jak dla mnie finalnie w sumie... Nie stało się nic strasznego, nie nagadywał jej chamsko na seks, nie wykorzystał jej seksualnie w zyciu realnym, chociaż jeśliby się zgodziła, to czy jest to "wykorzystanie", tylko dlatego bo jest młoda? Dla mnie nie, bo te 15 lat ma i jest dojrzała płciowo, choć obcowanie seksualne z tak młoda osoba mimo to jest dość kontrowersyjne, ale nie jest zabronione.
To ta dziewczyna później próbowała wykorzystać pomyłkę Leksia go szantażując. Warto dodać, że Leksiu przeprosił ją gdy dowiedział się, że ma 15 lat i poinformował, że zazwyczaj prosi o weryfikację wieku. Konopsky przeinaczył informacje odnośnie wieku i nie dopowiedział o tym jak ta rozmowa wyglądała, bo to rzuca zupełnie inne światło niż to w jakim świetle ukazał tą rozmowę w swoim filmie. Oprócz tego Oskarek wrzucił kilka rozmów z tindera, gdzie Leksiu wysyłał wiadomości w stylu "netflix and chill?" z pelnoletnimi dziewczynami, które DOBROWOLNIE Z NIM PISAŁY I BYŁY W TE ROZMOWY ZAANGAŻOWANE, owszem Leksiu był bezpośredni. Nie podoba Ci się, że chłopak dość szybko sygnalizuje, że interesują go jednorazowe spotkania? To z nim nie pisz. Zablokuj go.

Po wszystkim te dziewczyny zmanipulowały część rozmów i wysłały je Konopowi, który też zmanipulował informacjami pod tezę po czym przykleił mu łatkę pedofila i zwyrola, a na twitterze rozpocząć się cancell Leksia. Życzenia śmierci, setki obelg, które otrzymuje do dzisiaj, chociażby na wykopie... Bo co? Bo raz omyłkowo konwersowal z 15-latką, a inne dziewczyny, mimo że same dobrowolnie z nim pisały, to później dla chwili atencji chciały z niego zrobić zwyrola?

Chłopak myślał o samobójstwie i byl niemalże skończony, a na wykopie widzę, że ludzie bronią bardziej tej przebiglej 15-letniej atencjuszki xD #pieklomezczyzn po raz kolejny. Wklejam zdjęcie tej dziewczyny, tak dla was wygląda przeciętna 15-latka? Wygląda na dużo starszą, usta napompowane, mocny, nieprzystający do jej wieku makijaż. Mógł się spytać o jek wiek mimo wszystko.
#famemma #wardega
Pobierz
źródło: comment_1658913291eG8KNXjUk9hJJbFZe7SW2G.jpg
  • 79
@DEJW88: daj screeny na to, że go sprowokowała, sprowadziła rozmowę na tematy seksualne czy sama wysyłała zdjęcia. Znowu będziesz mówił o tym niby "pikantnym" zdjęciu, którego nikt nie widział oprócz Leksia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) też ślesz #!$%@? jak ci laska wyśle zdjęcia, nie nudesy?

Nie jeden raz zapomniało mu się spytać. Przypominam Ci o 13latce, no ale ta nagrała tiktoka zanim zdążył spytać o netflix&chill, fakt
@DEJW88: Wytłumacz mi jedno.

Gdy dana 15'ka oszukała Leksia tylko swoim zdjęciem i nie weryfikował on jej wieku dowodem, no to źle zrobił bo nie sprawdził od razu.

Gdy Konop pisał z tą samą 15'ką i spytał ją czy miała 14 lat, ona odpowiedziała mu twierdząco, to #!$%@?ł bo od razu nie pytał jej o dowód?

Uważasz, że ważniejsze jest sprawdzanie jej wieku podczas nagrywania materiału czy podczas rozmów o zabarwieniu
@krucjo2202: Nie mam screenów, bazuje na doniesieniach Wardęgi, które uważam za prawdziwe.

Jakiej małolacie proponował obciąganie za śmietnikiem? Nie przypominam sobie takiej sytuacji.
@krucjo2202: poza tym gość od samego początku robi sobie dwuznaczne "żarty", a ta mimo to utrzymuje z nim kontakt. Leksiu był niewyztym seksualnie idiotą, zgadzam się. Ale robienie z niego tego złego i pomijanie wszystkich okoliczności i faktów go usprawiedliwiających jest nie fair i tyle. Nie zasłużył na to co go spotkało.

Poza tym te trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie - czy seks 23-latka z 16-latką jest czymś złym? Jeśli 16-latka