Wpis z mikrobloga

Pisałem w tym miesiącu, że przez ostatnie 12 miesięcy KPRM wydała co najmniej 130 tysięcy złotych na reklamy na Facebooku. Wysłałem wniosek o dostęp do informacji publicznej, by sprawdzić dokładną kwotę.

Dzisiaj przyszła do mnie oficjalna odpowiedź od Centrum Informacyjnego Rządu, że tylko przez ostatnie pół roku kancelaria premiera wydała na to ponad 140 tysięcy złotych.

#bekazpisu #neuropa #dobrazmiana
Cukrzyk2000 - Pisałem w tym miesiącu, że przez ostatnie 12 miesięcy KPRM wydała co na...

źródło: comment_1658916852IjZigQ2NATGnJszZO2zC59.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Hm, no właśnie trudno to na 100% stwierdzić, bo w Twoim wniosku nie było pytania o profil Morawieckiego, a nam na pytanie o to kto prowadzi i o koszty płatnej promocji https://www.facebook.com/MorawieckiPL odpisano, że

w odpowiedzi na wniosek z 5 stycznia br. (przesłany do KPRM 10 stycznia br. na skrzynkę ePUAP)

informuję, że Kancelaria Prezesa Rady Ministrów nie prowadziła i nie prowadzi wskazanych przez

Państwa kont na Facebooku i Instagramie:
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Nie jestem pewien.Ale niech ktoś kumaty potwierdzi.Czy ta odpowiedź mogła przyjść na maila?

Według mnie.Prawidlowo wysłane zapytanie powinni być przez profil zaufania i przez to powinna być przesłana odpowiedź.
Dokument wysłany do urzędu mailem nie ma mocy prawnej.
  • Odpowiedz
.Czy ta odpowiedź mogła przyjść na maila?


Według mnie.Prawidlowo wysłane zapytanie powinni być przez profil zaufania i przez to powinna być przesłana odpowiedź.

Dokument wysłany do urzędu mailem nie ma mocy prawnej.


@aqq123: Wniosek o informację publiczną możesz wysłać zwykłym mailem i to Ty wskazujesz w jakiej formie chcesz, by udzielono Ci odpowiedzi, to też może być mail. Polecamy naszą formatkę wniosku, poradnik i wykopowy cykl pod tagiem #udipdokawy
A
  • Odpowiedz