Wpis z mikrobloga

@stanley88: Nie rozumiem komentarza.
O ASO myślałem i pewnie pójdę, jak nic nie znajdę, ale nie jest to jakiś nie wiadomo jaki niesamowity serwis. Wymieniałem sparciałe uszczelki w bagażniku, to niedokładnie wyczyścili i na brudnej powierzchni przykleili. Od ASO spodziewałem się pełnego profesjonalizmu.
@Wykopaliskasz: Taki tekst stereotypowy. Wg jednych Mirków lepiej kupić używanego mercedesa niż nową Skodę czy VW. Według drugich mercedesa to się ma nowego w leasingu a potem oddaje a nie serwisuje u Mietka mechanika. A ile lat ma Twój mercedes ?
@stanley88: Auto ma 12 lat. Ja tam nie narzekam na koszty napraw. Chodzi mi po prostu o serwis, który się zna na tym, co robi, żeby nie marnować czasu. Ostatnio oddałem do jednego serwisu, to jedynie zresetował błędy i powiedział, że to trzeba dokładniej sprawdzić. Nawet mi się nie chciało z nim gadać, żeby sprawdzili dokładniej, bo jak oddaję do serwisu, to z zamiarem, żeby naprawili kompleksowo, a nie błędy zlikwidowali
@Wykopaliskasz: Yhym… zastanawia mnie właśnie czy posiadanie takiego np mercedesa kilkunastoletniego nie jest trochę problematyczne. Mechanicy to najchętniej by wymieniali tylko klocki i olej. No i jak Vw tdi to jeszcze coś naprawią. Ale mnie przeraża posiadanie np BMW czy mercedesa i jego serwis pogwarancyjny. No ja Cię nie pomogę w żaden sposób.