Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór mirasy. To moj pierwszy raz z #uber Mam zaplanowany przejazd na kolejny dzień o godzinie 3 rano. Czy mogę mieć pewność że kierowca na pewno podjedzie? Czy jest możliwość że nikt tego przejazdu jakby nie weźmie? Bardzo mi zależy ponieważ muszę dostać się przed 4 na dworzec główny w Poznaniu a komunikacja z mojego miejsca o tej godzinie jest kiepska :)
#uber #poznan
  • 9
@kubeen: jest taka szansa i to duża, ale nie przejmował bym się. Ściągnij sobie aplikacje freenow i Bolt jeszcze w razie czego.
No i raczej nie chodzi o to że nie będzie kierowców tylko oni odrzucają jak im nie pasuje i do tego o tej godzinie.
@kubeen: Niestety Uber nie jest najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o zamawianie przejazdów na konkretną godzinę. Tak jak mówisz, istnieje ryzyko, że nikt tego zlecenia nie przyjmie. Bo to działa tak, że na chwilę przed zaplanowaną godziną system wyręczy Cię w zamawianiu przejazdu "na już" - to wszystko.

Do zamawiania na konkretną godzinę polecałbym w zamian np. FreeNow, gdzie zamówienia terminowe są przyjmowane przez konkretnego kierowcę dużo wcześniej i on zobowiązuje się
@kubeen: Odmówić może zawsze. Bardziej nastawiałbym się na wyższą cenę, niż to masz podane. W aplikacjach jak zamawiasz na tajie godziny, to zazwyczaj wychodzi x2. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Limonene Masz rację, zmyliło mnie słówko "zaplanowany". :) Ogólnie jeśli nie jest to jakieś zadupie poza miastem, to raczej nie będzie kłopotu z zamówieniem przejazdu o takiej porze i ryzyko nie jest duże. Ale lepiej jednak mieć te kilkanaście minut w zapasie.