Wpis z mikrobloga

Mam #pytanie odnośnie firmy zajmującej się budowaniem sieci światłowodu #fiberhost. Miał ktoś z nimi doczynienia? Jak się z nimi skontaktować oprócz "formularza kontaktowego" na ich stronie?

Rozciągali światłowód na mojej wichurze jakiś rok temu. Rozkopali mi wjazd i zostawili ( _), a na dodatek źle wpisali w system mój adres i teraz żaden dostawca usług nie chce mnie podłączyć...

#swiatlowod
  • 5
@D1O: To jak w końcu to było? Rozciągali światłowód na słupach czy wkopywali w grunt? Czy piszesz może o doziemnym przyłączu do budynku? I jakie znaczenie ma błędny adres u nich w systemie? Umowę podpisujesz z dostawcą.
@Atropos: skrzynka jest na słupie po przeciwległej stronie jezdni, kabel idzie pod jezdnią i wkopany jest na moim wjeździe oznaczony taśmą. Firma która wykonała to przyłącze (Fiberhost) źle wpisała w system numer budynku przez co żaden dostawca usług twierdzi, że nie ma możliwości na podłączenie mnie do światłowodu. Wcześniej podpisywałem zgodę na przyłączenie mnie do sieci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@D1O: Może spróbuj zapytać w urzędzie gminy/miasta w dziale inwestycji, czy nie mają kontaktu do jakiegoś lokalnego koordynatora inwestycji. U mnie tacy panowie byli na sesji rady gminy i opowiadali na czym to wszytko będzie polegało i dlaczego niektórzy nie będą mieli przyłącza.