Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Wykopki to jednak banda idiotów bez dwóch myśli w głowie. Chodzi mi o tych wykopków co linczowali jakiegoś typa, bo pewna użytkowniczka oskarżyła go o molestowanie. Ludzie śmieją się, że kiedyś palono na stosie kobiety, bo myśleli że to czarownice, a potem sami robią dokładnie to samo. Bo to nic innego jak polowanie na czarownice. I nie mówię, że autorka wpisu kłamie - nie wiem tego. Nie mi oceniać czy to było molestowanie, zwykły proces tatuowania czy po prostu cała sytuacja to trolling. Od tego są odpowiednie instytucje. I to te instytucje powinny zbadać sprawę i wydać wyrok. Bo w cywilizacji mamy coś takiego jak domniemanie niewinności. A samosądy to domena dzikusów z inteligencją małpy. Bezmyślni ludzie, którzy rzuciliście się na tego typa: jesteście żałośni i godni pogardy.

#afera #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 6
@przyjaciel_golomb: nie ma możliwości przeprowadzenia jakiegokolwiek śledztwa w sytuacji, kiedy nie ma żadnych dowodów ani świadków samego zdarzenia, a oskarżenia to słowo przeciwko słowu. Jest wiele sytuacji, nie tylko molestowanie, gdzie oskarżonemu nie da się niczego udowodnić i nie jest to wina wymiaru sprawiedliwości, a po prostu #!$%@? okoliczności. Z jednej strony wykopki śmieją się z policji, że "nie można wykryć sprawcy, cyk pora na CSa" albo "policja nic nie zrobi
@przyjaciel_golomb: myśle że duża częś tego linczu to zadymiarze które mają w dupie opke ale jest okazja do spamowania na socialach. Dokładnie jak było z tą laską co nie chciała chłopaka i sie zabił na torach albo z tą co z czeczenami przyjechała nagrywać jak biją leszcza pod domem