Wpis z mikrobloga

Cześć, jak myślicie, na ile obecnie może liczyć tester manualny z rokiem doświadczenia, który testuje aplikacje web, desktop, czasami API, zna podstawowo SQL, docker, nginx, potrafi czytać logi? W obecnej pracy zarabiam 3100 brutto i czytając tag mam wrażenie, że jest to trochę mało. Widzę, że chyba mógłbym więcej, ale cały czas mam wrażenie, że za mało wiem :p
#testowanieoprogramowania
  • 7
@cohh: zmieniaj robotę i cisnij lepiej jeśli projekt nierozwijajacy. Wiem ze łatwo powiedzieć ale pierwsze lata pracy warto skupić na rozwoju i nauce w różnych projektach/sytuacjach, potem kasa sama przyjdzie
@cohh: Pisałem o tym wiele razy, są ludzie (sam takich znam) co pracując parę lat nie wyszli ponad 3k na rękę, pracowałem z chłopakiem który po roku odszedł do firmy gdzie do łapy dostawał ponad 10k.

Dużo zależy od tego na ile na rozmowie umiesz się pokazać z dobrej strony i na ile jest to wiedza możliwa do zastosowania w innym projekcie. Więc na moje oko między 2600 a 8000 pln
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cohh: u mnie szukają testerów manu, minimalna (taka jak płacą ludziom bez doświadczenia czyli studenci) 5000 brutto więc pewnie na 6-7k brutto można liczyć dla Ciebie.
Jak chcesz to odezwij się pw