Wpis z mikrobloga

@kubasruba: zobaczę za jakiś czas. Teoretycznie nie wiem czemu nie mógłbym złożyć kolejnego wniosku na wrzesień. Ale to są straszne #!$%@?, wniosek tak sformułowany, że byłem pewien, że na każdy miesiąc trzeba złożyć osobny
@kubasruba: no właśnie rozwijałem i dałbym sobie rękę uciąć, że tam były następujące opcje:
-29.07-28.08
-29.08-30.09
dlatego na razie wybrałem ten pierwszy przedział.
@kubasruba
@Endr3w

Zaraz będę składal w Miellnium i dam znać jaka dokaładnie opcja była do wyboru. Jakieś wskazówki jak uniknąć innych błędów, a w szczególności aby nie kliknąć innych wakacji niż ustawowych?
@StormtrUper: z rozwijalnego menu są do wyboru dwie daty, pieresza z defaultu jest na miesiąc, trzeba zmienic ręcznie na drugą, dłuższą datę:)
Mam nadzieję, że Ci co źle nacisnęli, albo to odwołają w oddziale, albo po prostu złożą drugi za miesiąc.
Info o wysłaniu informacji do BIK wyświetliło się przynajmniej 3 razy. Co za konfidenty xD


@kubasruba: a nie było potwierdzone, że wakacje kredytowe mają nie mieć wpływu na zdolność kredytową? Widać, że bankom te wakacje kredytowe w #!$%@? w niesmak XD chcieli cię zniechęcić.