Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #seks #czujezleczlowiek #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Czy jestem złym człowiekiem?
Od ponad roku spotykam się o 3 lata starszą kobieta, która ma 29 lat.

Jej mankament polega na tym, że w wieku 20 lat została potrącona przez samochód i od tego momentu niema czucia w nogach, więc porusza się na wózku.
Jak się z nią kontaktowałem na tinderze to już dobrze wiedziałem jaki mój cel: seks, wykorzystywanie jej "przegranej" pozycji.

Po 3 randkach, wyjawiła mi trochę swoich sekretów.
- że ma własne mieszkanie
- że praktycznie jest 1 osobą od wypadku z którą się spotyka i nawiązuje jakieś relacje.
I dobrze, wiem że dziewczyna coś do mnie "czuje" i ma też świadomość tego, że cholernie trudno będzie jej znaleźć partnera będą na wózku, dlatego robi wiele żebym czuł się w tym związku "dobrze"

Jak czuje się dobrze:
- nie płace za mieszkanie, prąd, media. Dlatego, jestem w stanie odłożyć praktycznie całą moją wypłatę albo na "wkład własny" do mieszkania albo na auto.
- Jedzenia też nie kupuje bo wszystko robi to ona, ja tylko gotuje (dawniej ona zamawiała jedzenie. No ale moje gotowanie to kolejna "karta przetargowa" rozczulająca jej serce)
- ona całkiem dobrze zarabia, pracuje zdalnie jako UI/UX
- No i największy plus, to seks na zawołanie.

Czy jestem bardzo złym człowiekiem, jak na obecną chwilę jestem w 100% pewien, że nie chciałbym być do końca życia z taką osobą, tylko maks 3-4 lata żeby sobie odłożyć hajs. Wiem, że na pewno bym chciał mieć kiedyś dzieci a nie wyobrażam sobie posiadania dziecka z osobą jeżdżącą na wózku i choćby tego, że za x lat będę musiał się nią zajmować.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e2894cc4d073d02fead0ed
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 230
Niby tak ale z drugiej strony masz to co ma każda atrakcyjna kobieta w związku z beciakiem ¯_(ツ)_/¯


@Maslacki: Dokładnie. W zasadzie co 2, co 3 związek jaki widziałem był w tym schemacie: Ona nie musi nic, on robi wszystko. Albo Ona za nic nie płaci, on robi nadgodziny.

Wynika to tylko i wyłącznie z wartości matrymonialnej obu partnerów oraz samooceny. Sam bym tak związku nie budował, ale na jakimś poziomie
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam związek, w którym kobieta jest na wózku od początku. 18 lat małżeństwa, nastoletni syn. Tylko, że tam nikt nikogo nie wykorzystuje.

Problem w wiarygodności Twojego wpisu polega na tym, że po tych 3 latach to już byś dobrze wiedział jak się żyje z taką osobą i czy to jest akceptowalne czy nie. Nie podajesz żadnego szczegółu tego co Ci realnie przeszkadza i co jest barierą, co oznacza dla mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym nigdy nie był w stanie tak żyć, bo to sprzeczne z moimi zasadami wewnętrznymi. Nie byłoby więc nawet 1 randki.

Nie zgadzam się z komentarzami, że 'wiele kobiet tak robi, więc jesteś usprawiedliwiony'.
Tutaj przede wszystkim wyróżnia cię podejście - od samego początku mówisz, że chciałeś ją wykorzystać.

Gdy okazało się, że dziewczyna daje ci wszystko, to nagle pojawiły się wyrzuty sumienia, że ją wykorzystujesz (mimo, że taki
@AnonimoweMirkoWyznania:


Czy jestem złym człowiekiem?
Tak.

@AnonimoweMirkoWyznania: no jesteś bezwzględnym #!$%@? co tu dużo mówić


@brak_loginu_i_hasla
@rfkng
Panowie zakładając że to jednak nie jest bait, to pomyślnie że przez 3 lata tą kobieta będzie się czuła szczęśliwa, a może i op się zmieni. A bez tego może ona by piwniczyła dalej i za rok dwa zrobiłaby magika? I jak wtedy ocenić jego zachowanie?
Patrzycie jednowątkowo na zdarzenie, które ma tyle
Czy jestem złym człowiekiem?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie. Jesteś słabym człowiekiem. O tym, że nie jesteś zły (choć to może zależeć od definicji) świadczą Twoje wątpliwości. Już samo to, że pytasz szukając jakiegoś potwierdzenia świadczy, że Ci z tym psychicznie niewygodnie i chciałbyś dostać ostateczny powód by z tym skończyć. Więc skończ lub zmień nastawienie. Twój komfort psychiczny się powiększy a w większości przypadków właśnie o to w życiu chodzi.

Oczywiście wszystko to
@szuineg: A jak mam patrzeć na to zdarzenie z informacjami jakie są podane? Gość mówi, że przyoszczędzi na kobiecie która jest inwalidą, da jej fikcyjne szczęście i planuje już nawet odejście jak uzbiera hajs. Was wykopki #!$%@?ło, że jeszcze gościa staracie sie usprawiedliwić.
@rfkng proszę się nie unosić, ja mam naturę "adwokata diabła" i zawsze staram się widzieć powód takiego a nie innego zachowania. I nie ma to nic wspólnego z usprawiedliwianiem kogokolwiek, to tylko szukanie zależności i tego jaki mają wpływ na osobę postrzeganą tutaj jako ofiarę, gdzie tą ofiarą wcale być nie musi.
Czy gdyby ktoś zabił Hitlera w młodości to byłby złym czy dobrym człowiekiem?
@kopawdupeswiniom: Nie No jasne, że to bait. Jednak odpisałem właśnie po to, by ktoś odpisał mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Świat nie jest #!$%@? sam w sobie, bo jak pierwiastki i zwierzęta, które się na niego składają, mogą być #!$%@? ? To ludzie tworzą „świat”. By był lepszy trzeba zaczynać od siebie. Opisywanie niemocy do bycia zwyczajnie porządnym, bo zmusza nas do tego jakaś tajemna siła, jest
Bo jest śmieszne - zwłaszcza kiedy komentarze kobiet są pełne aprobaty i współczucia dla koleżanki.


@arti040: Nie, ten konkretny przypadek (omawiany w tym konkretnym wpisie) nie jest śmieszny - bez różnicy czy rozmawiamy o mężczyźnie czy o kobiecie, który jest wyrachowanym człowiekiem i wykorzystuje niepełnosprawną osobę.

Czym innym jest dla mnie wyśmiewanie i jednocześnie piętnowanie zachowania kobiet/mężczyzn uganiającymi się za (tak zwanymi na wykopie) "chadami" chcącymi seksu / "julkami" chcącymi darmowego