Wpis z mikrobloga

@jakismadrynickpolacinsku: to ze ścierwem na tinderze jest problem, nie z Tobą. Pomimo tego, że całkiem fajnie radzę sobie w życiu, to za każdym razem jak przeglądam 20-paro letnie siksy i każda z nich jest modelką, business owerem, CEO, dyrektorką artystyczną, zawsze z tego kisnę jak bardzo trzeba być zakompleksionym i bezwartościowym człowiekiem żeby kreować się na elitę społeczeństwa tylko po to, aby wyrwać kolejnego pozera w wypożyczonej klasie premium i zegarkiem
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: proszem pana ona jest front desk hooker sitter w biurze i dostaje maile po angielsku, a kończyła europeistyke to ona jest na poziomie. Poza tym w serialach tvn nawet nie ma takiego zawodu, to z czym do ludzi, weź się zastanów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@jakismadrynickpolacinsku: Ciesz się, że usunęła parę. Skoro normalna, uczciwa (i mniemam ze dobrze płatna) praca jest dla niej dealbreakerem, bo wg niej jesteś robolem/bez ambicji, to znaczy, że laska jest nienormalna i nic by z tego nie było.
Tak naprawdę normalna dziewczyna ma gdzieś co robisz, byle byś był szczęśliwy. No ale utarło się, że praca definiuje status społeczny. Sam pamiętam jaki miałem mindfuck, jak moja obecna narzeczona zasugerowała, że powinienem
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: Tinder to wirtualna bańka. W realu spotykam się z 2 punkty ładniejszymi laskami niż tam. Jak widze przeciętna 30 latkę która kreci nosem to mi smać się chce. Nie nastawiaj się tam na nic specjalnego. Raz na jakiś czas wpadnie cos ok ale 95% jest oderwana od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
20-paro letnie siksy i każda z nich jest modelką, business owerem, CEO, dyrektorką artystyczną, zawsze z tego kisnę jak bardzo trzeba być zakompleksionym i bezwartościowym człowiekiem żeby kreować się na elitę społeczeństwa tylko po to, aby wyrwać kolejnego pozera w wypożyczonej klasie premium i zegarkiem za półroczną wypłatę.


@shiverr:

Jedna z nich miała nick na insta diamond_girl (czy jakoś tak) xDD
Na insta wpisany typ profilu: modelka
A dziewczyna... w mojej
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: Po prostu nie wiesz jak działa mózg kobiety. Kobiety są emocjonalne, a na słowo lakiernik jej emocjonalność wypełniło jej przeświadczenie o pracy fizycznej, brudnych dłoniach i smrodzie lakieru. Dlatego w kontaktach z kobietami warto mieć na uwadze SPOSÓB przedstawiania informacji.

Zupełnie inaczej by cię odebrała gdybyś napisał jej że zajmujesz się renowacją samochodów, i w przyszłości chcesz założyć własną firmę aby móc przywracać ludziom samochody do stanu świetności.

W ten
  • Odpowiedz