Wpis z mikrobloga

@mapache: witamy w epoce plastiku. Jakby ta pompka była wyprodukowana 50 lat temu to uchwyt by był odlewem aluminiowym i do takiej sytuacji nigdy by nie doszło. No cóż, przynajmniej jest tanio xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ccore: mam i nie polecam xD Dobra pompka SKS lub Beto jest znacznie wygodniejsza i szybsza. Do tego trzeba albo dokupić końcówki albo zakręcać za każdym razem na wentyl co jest irytujące.

W sumie będę używał tylko do auta, ale szału nie robi jeżeli chodzi o wydajność bo tam jest tylko 2Ah bateria.
  • Odpowiedz
@dwiestronyhistorii: @dobrowolskii: mam i jestem mega zadowolony. U siebie pompuję do 70PSI i nawet się nie zmęczy. Pompowalem tez koło od taczki i zero problemu. Klawiter kiedyś testował czy może utrzymać ciśnienie w przebitej oponie i… może. Bateria tez spoko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ccore: ja dopompowałem 4 koła i zapasowe od zera, bo pokazywało 1bar i się poddała przy 3.8 bar xD Poza tym jest głośna i wolna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hershel: taaa, w rowerowej oponie to może tak, ale ja mówię o dojazdówce do auta xD Trochę inna objętość... Zwykłą oponę od zera dasz radę napompować do tych 2.5 bar, ale przy dojazdówce zagrzała się jak głupia i wysiadła przed końcem xD
  • Odpowiedz
@r3pr3z3nt: 500 milimetro paskali? Co to w ogóle znaczy? I w jaki niby sposób miałoby to doprowadzić do uszkodzenia pompki? To już waga roweru ma tu wieksze znaczenie. Zresztą ta różnicą musi być na tyle mała, że nie widzę jak by to miało spowodować uszkodzenie pompki
  • Odpowiedz