Wpis z mikrobloga

@fizzly: robię co mogę xD już nawet polecałam jeden super krem wczoraj na mirko. Ogólnie efekt uboczny treningów, jakbyś zobaczył wnętrza dłoni to byś umarł xd
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: dokładnie wycina się skórki, kosmetyczka maluje aż pod spód, tak że pierwszy odrost i tak ma kolor, a później skórki odrastają razem z paznokciem, więc odrost jest optycznie krótszy. Albo moja kosmetyczka to cudotwórczyni albo ten sposób jest taki "przełomowy", ale faktycznie po 3 tygodniach mam może milimetr paznokcia widoczny
  • Odpowiedz
@Limonene: Weź kawałek masła i rozsmaruj w dłoniach. Po 15-30 minutach zmyj jakimś delikatnym mydłem. Mięciusie dłonie, że hoho.
W aptecę najzwyklejszy krem z witaminami A i E.
  • Odpowiedz
@pianinka: nie wiem do jakiej kosmetyczki chodziłaś, że mowisz o ZDZIERANIU I ROZPIEPRZANIU. Jak placilas 50zl babie z ogłoszenia z fejsa to może zrobiła ci po taniości i miałaś rozpieprzone paznokcie. Ja regularnie robię hybrydy i jak je zdjęłam na jakiś czas to wyglądały zupełnie normalnie.
  • Odpowiedz
najczęściej o słabych paznokciach mówią laski, które od młodości je lakierowaly a potem robiły jakieś tam hybrydy, tipsy, sripsy


@Shatter: boże jakie brednie wyssane z dupy ()
bo przecież wszyscy są tacy sami, mają naturalnie gęste grube włosy, są wysocy i w ogóle nie mają żadnych mankamentów urody
  • Odpowiedz