Wpis z mikrobloga

Jak się pogodzić z przeszłoscią seksualną dziewczyny? Jak się pogodzić ze świadomością, że ktoś nie musiał się w przeszłości starać i dostawał to samo co ja, gdzie ja się muszę starać, bo jestem w związku? Dostawał nawet więcej niż ja, bo była wtedy mlodsza. Spać po nocach nie mogę, bo gryzie mnie to ciągle. Co robic? To moja pierwsza dziewczyna. Ja 23 lata, ona 22.

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #feels
  • 21
@derton778: to nie wyścigi/gra, gdzie coś zdobywasz i przegrywasz/wygrywasz. Czy jest ci z dziewczyną dobrze? Macie spoko życie? Tylko to się liczy, a nie to, że dziewczyna ma jakąś przeszłość. Oczywiście, że ma. Wraz z wiekiem maleje szansa na dziewice. Poza tym, dziewictwo to nie jest jakiś święty graal, serio. Doświadczona seksualnie kobieta też może być tak samo obecna i czuła podczas bliskości. Ba! Często dziewice takie nie są przez presję
@Felixu: mam cię na czarno za mizogonistyczne komentarze (a sama często jestem tu przez feministki tak nazywana), więc twój komentarz w ogóle mnie nie dziwi.

Nigdzie OP nie napisał, że więcej robiła z innymi, tylko że 'mieli więcej', a tym 'więcej' była jej młodość. Poza tym, jeśli jednak tak było i więcej robiła z innymi/szybciej pozwalała na zbliżenia, to może teraz dojrzała i OP ma szczęście, bo ma dojrzalszą emocjonalnie i