Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Lewatywaaa: Jak przez bramki przejedziesz z prędkością niższa niż 50kmh to jesteś picza xD

"Zielone" autostrady 90kmh, "niebieskie" 80kmh (chodzi o kolor drogowskazów), za odwalanie czegoś głupiego zabierają prawo jazdy, np za wyprzedzanie na zakazie. Na głównych autostradach popoludniu miejsca praktycznie nie znajdziesz, więc jazda na strefy albo SOS`y. Na parkingach nic od nikogo nie kupować, z nikim się nie zaprzyjaźniać. Prysznice za darmo dla camionistów po zostawieniu kluczyka/karty kierowcy/prawa jazdy.
@Lewatywaaa: z doświadczenia - pilnuj prędkości, bo za fotki cennik bardzo wysoki. Wiem że w praktyce nikt nie przestrzega ograniczeń ale raz dostałem 100e fotkę za 76,5/70kmh na krajówce i to już po korekcie błędu pomiarowego.
@Lewatywaaa nie wyprzedzaj na zakazie. Stawaj na pompie. Przysznic na restauracji "autogrill" jest darmowy. Na stacji będzie płatny. Tak jak wyżej nie wywieszaj ręcznika na okno bo będziesz miał męskie zainteresowanie. Jak nie znajdziesz miejsca na pompie to możesz stanąć w zatoczek na autostradzie tylko na takiej gdzie nie ma sos bo na sos mogą się dowalić. Nie wiem gdzie jedziesz ale jak na południe Rzym Neapol to patrz w lusterka 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewatywaaa: kolego, #!$%@? na odcięciu, łap zajączka i #!$%@? elo. Z górek nie hamuj, pod wiaduktami #!$%@?, jak jakaś szmata się odważy hamować na ograniczeniu na robotach to pipaj i długie. Albo się otrzasnie albo wyprzedzaj. Italia to dzicz. Chyba, że jedziesz za Litwinem. Wtedy to nie szybciej jak 40 kmph