Wpis z mikrobloga

  • 0
#chromecast cze kupić Chromecast, bo mój telewizor przestał obsługiwać HBO max, nie mogę też pobrać Disney+ :(. Czy ten model 3.0 będzie wystarczający? Czy jednak warto dopłacić prawie 2 razy więcej do 4? Telefony, z których przesyłał będę obrać, to s20fe. Tv 4k, ale chyba HBO obsługuje i tak max 1080p, co do Disney+ to nie wiem, bo jeszcze nie korzystałem.
  • 7
  • Odpowiedz
@wsciekly_klapek_zawadiaka: 4.0 ma Google TV, czyli w pełni obsługiwane menu z pilotem, posiadam 4.0 i nie narzekam. Mimo, że mam smart TV od LG, na których te aplikacje działają to i tak według mnie dużo płynniej działa to wszystko na chromecast. Bierz 4.0 nie będziesz żałować
  • Odpowiedz
@mak0n: czyli jesli dobrze rozumiem to na Chromecasta nie moge pobierac dodatkowe aplikacje przez Google Store, w tym wypadku mam na mysli Polsat Box Go
  • Odpowiedz
@borsiu: Nie wiem jak jest z 3.0, ale na 4 bez problemu pobierzesz. Wydaje mi się, że 3 działa tylko i wyłącznie poprzez udostępnianie ekranu z innego urządzenia.
  • Odpowiedz
@mak0n: A mógłbyś potwierdzić czy na chromecast 4.0 jest HBO Max i Disney plus? Bo tak czytam te recenzje w necie i kurde już sam nie wiem czy to brać.
  • Odpowiedz