Wpis z mikrobloga

@zolnierzzezmechu: o której złożyłeś wniosek? Przy nadpłacie jest tak, że do godziny 13 jak złożysz to jest tego samego dnia, a jak po 13 to w kolejnym dniu roboczym. Może tutaj system pracuje tak samo i dopiero dzisiaj wieczorem wniosek zostanie potwierdzony.
@Lonesome_road: ja też póki co się cieszę, z drugiej strony tak jak zauważono, wszystko zależy jakie wtedy będzie oprocentowanie zmienne.

A jak masz w aneksie przy stałym oprocentowaniu. Bo ja mam ciekawy zapis, o tym że w trakcie obowiązywania 5 letniego okresu, zapisy o zmiennym oprocentowaniu nie obowiązują, a po okresie 5 letnim jest znowu naliczane zgodnie z umową. Zastanawiam się, co będzie jeśli na początku 2023 WIBOR zostanie zastąpiony, w
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lipszczak: w aneksie mam że po 5 latach wracam do zasad z umowy, czyli WIBOR 3M / następca. Inna sprawa, że i tak po tym czasie planowałem mieć kredyt z głowy, ewentualnie jakąś końcówkę do spłacenia. Jeśli teraz oprócz wakacji dostanę gratis 8 miesięcy na stałej to tym bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)