Wpis z mikrobloga

zaluje ze jakiegokolwiek golda w to ladowalem


@0x686578: Nie dziwię się kompletnie. Ja władowałem jakieś 10k golda ale nadal mam ponad 90k więc nie żaluje bo i tak nie mam co z goldem robić ;)
arenowiec detected ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@0x686578: Kiedyś tylko areny szły ;) nigdy w tej grze (poza mercami) boostera nie kupiłem. Akutalnie bardziej emeryturka i chill czyli battleground, merce i co miesiąc dla funu i skrzynek sobie spokojnie diamond5 w wildzie wbijam robiąc questy.
@weshu: ja to moze ze 100 aren w zyciu zagralem, wiec nie mialem nigdy nawet 10k rezerwy, f2p od 5 lat (pomijajac jedego battlepassa) i nawet nie mialbym kiedy uzbierac, zaraz wydam wszystko na nowe paczki i patrz bozenko, juz trzeba na mini-set odkladac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@0x686578: No ja też całkowity f2p, z tym, że od bety i nigdy ani nie kupowałem boostrów ani nie spalałem kart (chyba, że powyżej 2 kopii), do tego grając dużo aren kiedyś spokojnie od przynajmniej ~4-5lat mam więcej golda i dustu niż potrzebuje i nie mam na co tego wydawać ;) Chcę 100k wbić do końca roku dla okrągłej sumki lol
@0x686578: gratulacje, mnie też się udało lipiec skończyć z 11 gwiazdkami, ale na wildzie;) cudowne to uczucie jak się potem ma ten bonus powyżej diamond 5 i nie trzeba się tyle pieprzyć, żeby znowu wbić legendę.