Wpis z mikrobloga

Nie mam siły do tej urwy - Contact Form 7 w Wordpressie. Non stop SPAM, jest zastosowany Honeypot a i tak syf przychodzi i to w jednym stylu, na wszystkich instalacjach - stąd podejrzenie że to developer sie sprzedał ileś lat temu i świadomie to dopuszcza. Próbowałem ReCaptche dodać tą która jest zintegrowana bezpośrednio i w efekcie formularz nie działa w widokach mobilnych.

Macie jakieś doświadczenia?

#wordpress #webdev #pytaniedoeksperta
Saeglopur - Nie mam siły do tej urwy - Contact Form 7 w Wordpressie. Non stop SPAM, j...

źródło: comment_1659434626fNWJdQbNdSCLTdxjlsnYPH.jpg

Pobierz
  • 5
a recaptcha od google?


@TeflonDon: Tak, Contact Form 7 jest zintegrowany z recaptchą od Googla, klucze wygenerowane, wszystko śmiga

poza tym co znaczy ze formularz nie dziala w widokach mobilnych? Nie wyswietla sie, nie wysyla wiadomosci?


@TeflonDon: ...aż sie okazuje że właśnie na telefonach nie działa - nie wysyła wiadomości ani też nie zwraca komunikatu z błędem co ciekawe
@Saeglopur: Recaptcha v3 działa ok z CF7 i ilość spamu ogranicza sie zwykle do naprawdę pojedynczych @ w skali miesiąca.

Z brakiem działania na mobilce pewnie jakiś konflikt wtyczek, jeśli jeszcze nie rozwiązałeś problemu możesz dać linka na pw.