Wpis z mikrobloga

Czy zrushowanie na chama kruka i wzięcie szponu uniemożliwi mi wykonywanie zadań w obozie bandytów (wątek z Estebanem etc.), czy będą mieli to w poważaniu, że zabiłem im szefa? Zastanawiam się jak bardzo można sobie ułatwić przechodzenie początkowych etapów gry żeby wyrwać szpon, ale również chcę bardzo jak najwięcej expa.
#gothic #gothic2 #gothic2nk
  • 11
  • Odpowiedz
@melquiades: w czystej teorii można. Do totalnego rusha wystarczy zabić franka, strażnika obok thorusa trzeba sprowokować, odciągnąć daleko i wbiec do środka (tylko trzeba uważać, żeby cię nie dotknął, wtedy inni nie atakują)
Dalej ofc trzeba ubić bloodwyna na szybko, rozmowa z siekaczem cebulki, potem szybki maraton do magów wody i po formułkę, powrót na bagna i masz dostęp do świątyni.
  • Odpowiedz
Sprawdziłem sam szybko na cheatach
Tak - da się zabić kruka i dalej wykonywać zadania. Wystarczy trochę samozaparcia i szpon beliara wyląduje w naszych łapskach baaardzo szybko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ibadi: w sumie ciekawe choć to trochę exploitowanie gry, która i tak nie jest zbyt trudna. Przecież ten szpon tak ułatwia wszystko że i tak zawsze go oddaję Saturasowi xD
  • Odpowiedz
@melquiades: Nie, w teorii zaraz po wejściu do Jarkendaru możesz spróbować przebić się przez cały obóz bandytów, aż do świątyni Adanosa. Jednak moim zdaniem nie ma to większego sensu, bo nie zrobisz zadań w obozie, a bandyci są też bardzo silni i ciężko na tym etapie gry ich zabić. Ja tam zawsze wracam w V rozdziale, jak mam już ciężki pancerz łowcy smoków/zbroje paladyna. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@maciorqa: wiesz co, od kilku lat próbuje moje podejścia doprowadzić do jak najlepszego wybicia postaci w początkowym etapie gry. G2NK jest trudniejszy do osiągnięcia tego, ale z ciekawostek mogę zdradzić, że w G1 w pierwszym rozdziale możesz być najemnikiem z 20 lvlem z maks siły i mistrzem walki 1h/2h ;) (tylko najemnikiem, strażnikiem i strażnikiem świątynnym nie zostaniesz w pierwszym rozdziale)
  • Odpowiedz
@Ibadi: Jak można zostać najemnikiem w I rozdziale w G1? W sumie grę przeszedłem chyba tylko dwa razy jako szkodnik/najemnik (bo i tak dołączamy do Nowego Obozu w IV rozdziale) i wydawało mi się, że najemnikiem zostajemy po zabiciu królowej pełzaczy.
  • Odpowiedz