Wpis z mikrobloga

@reakwon: Staram się być w miarę na bieżąco i kończyć eventy (ale czasem ciężko jest żonglować czasem pomiędzy innymi gierkami) ()

(czekam na Jalter 800sq przygotowane xD)

Oby się udało, ja bardzo chciałem Meltlilith zdobyć, ale na każdym jej bannerze przegrałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@reakwon: No fajnie by było jakby normalny system kont i możliwość logowania na paru urządzeniach wprowadzili bo ostatnio nie mam czasu trochę żeby eventy robić a na pierdzielonym xiaomi fga odmawia współpracy to bym na drugim do farmienia odpalał.
@MikiBomba: no way 2x Memerlin dmg out of this world xD Ale tak mając nawet tyle gemów może się nie udać,
Btw co ja mam zrobić jak dostałem 6 Mysterious Alter Ego Λ :<
@DarkKisuke: już dwa razy próbowałem, za to skadi 1 roll a teraz na letnim evencie z 1 pulla Bryn Berserker. Ogólnie letni servanci lecą mi dość łatwo.
@MikiBomba: w azurlane jest to spoko, że możesz być zalogowany na paru kontach. Plus konto wiążesz yostara można powiązać z twitterem/fb, a nie jak w fgo specjalnie wygenerowany kod + nowe hasło na jedno zużycie.
@reakwon: Coś z tymi letnimi servantami musi być bo mi też żadne banery nie siadały tak dobrze lak letnie. Tylko zawsze z 4* miałem problem, rok temu melt summer nie mogłem dostać a teraz tomoe :/ No ale przynajmniej lamda wpadła w tym roku a podstawową melt dostałem z gssr to sporo sq zaoszczędziłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DarkKisuke: długo im zajęło ale lepiej później niż nigdy. Jak kolega wyżej sam jednak korzystam z tego samego zmodowanego klienta pod 60 fps który ma o wiele lepszy performance (ciekawym mogę linka wysłać).
Btw jak kogoś interesuje to istnieje polskie community fgo na discordzie.
@reakwon: Dodaj, że jestem kampaniafagiem do tego. Eventy czasem pomijam, ale kampanie zaliczam od razu prawie ;)
Ale letni teraz był fajny, niemniej top 1 to seraph. Ale wakacyjne prawie zawsze są super. Tylko rok temu kasyna mi się nie podobały