Wpis z mikrobloga

Witam! Po latach naśmiewania się z tej społeczności( w pełni słusznego), w zbliżającym się kryzysie wieku średniego, postanowiłem samemu zostać pedalarzem i w związku z tym mam pytanie do ekspertów: jaka jest uczciwa cena za gruza na zdjęciach? Wszystkie klamki, zębatki i piasty z napisem Ultegra. Na co zwrócić uwagę? Rower jest stary, ale praktycznie nie używany. Przebieg poniżej 1000km. #rower
MEKORRO - Witam! Po latach naśmiewania się z tej społeczności( w pełni słusznego), w ...

źródło: comment_1659503186HZXRrXkA4V9zsypDtKCPB6.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MEKORRO: jak jest wygodnie to kupuj i bzikaj a nie zastanawiaj się ;) widzę że cena mocno niska, szczególnie za uktegre - druga najwyższa grupa szosowa. Jak jest w dobrym stanie, to pojeździ w #!$%@? długo i sprawnie.
Jajognioty? Jak po godzinie- dwóch będzie niewygodnie i zmiana ustawienia siodełka albo jego wymiana nic nie da. Sam do tego dojdziesz choć gacie z wkładką nie muszą być jajogniotami :)
@adii_22: 100% się zgadzam. To stary rower, ale jak Ci się jeżdżenie spodoba to kupisz sobie jakiś fajniejszy, a ten sprzedasz lub zostawisz na zimę. Tylko zmierz dwa razy, czy to dobry rozmiar. A po zakupie sprawdź piasty itp. (może trzeba przesmarować).
@kuraku: według wszelkich tabel w internecie tak, ale chyba muszę coś pokombinować z tą kierownicą, bo wydaje mi się że jest bardzo nisko. Po 16 dam znać jak poszło #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)