Wpis z mikrobloga

Szykuje mi sie lot przez ryanair 27 wrzesień do 1 października do Rzymu. 2 tygodnie temu bilet za jedną osobe w dwie strony wychodził około 430zł. Wczoraj koło 23 godziny było to 630 zł, a dziś jest już 740 zł. Zielony jestem w tym temacie i sie zastanawiam skąd taka różnica w cenie? Jak działają te ceny biletów? Możliwe że bedzie taniej za kilka dni czy będzie tylko drożej, bo nie powiem, troche przeginka z tą ceną. xD
#ryanair #loty
  • 8
@Ukradli_mi_spacje: cena biletu lotniczego zalezy:
od ilosci wejscia na dany lot przez Twój VPN oraz z której puli biletów kupujesz. Im wcześniej kupisz bilet tym mniej zapłacisz poniewaz z tanszej puli biletów bedziesz kupował. Za każdym razem masz informacje ile kupisz bieletów w danej cenie. Myślisz, ze linii lotniczej opłacałoby sie latać do Rzymu za 20k PLN jakby sprzedała wszystkim 200 pasażerom bilety po 100zł?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ukradli_mi_spacje: tanisze bilety się już sprzedały. Oni najpierw wrzucają kilka tanich biletów na lot, a potem każdy kolejny bedzie coraz droższy. Niektórzy twierdzą, że strona sledzi jak czesto wchodzisz i podbija cenę, stad możesz spróbować wejsc w trybie incognito. Ale raczej po prostu się sprzedają i stąd cena coraz wyższa.