Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Wymieniłem zmywarkę na 60 i po przesunięciu szafki z szufladami zostało mi 13,5 cm bez blatu. Normalka, inaczej się nie dało.
Pomóżcie mi coś wymyślić. Nie chcę mi się wymieniać 4 metrowego blatu a to miejsce, gdzie stoi mikser wieczny na zdjęciu. Myslicie, że da się dołączyć taki sam blat, żeby nie było kichy?
Jakieś pomysły?
#kuchnia #meble
  • 9
@Mankovich: w casto przy punkcie docinania płyt czasami można znaleźć całkiem duże końcówki blatów, można poszukać i skręcić, możesz też poprosić o wydruk 3d i później go pomalować, ja za 6 uchwytów do kamer zapłaciłem 160 netto, a miały plastyku tyle co 3 duże kubki na kawę, polecam futureprint. info@futureprint.pl Pozdrawiam
@marcel_pijak wiesz co, nie chciało mi się, ale wiem że masz rację. Ale.tp jest taka długość blatu, do tego miejscami ma 80 cm głębokości, że z lenistwa chciałem trochę sobie roboty zaoszczędzić. Ale finalnie skończy się na wymianie i tyle.
@Mankovich: Jak masz miejscami 80 to trochę Cię rozumiem (trzeba ciąć z blatu 1200 co jest uciążliwe i 2 x droższe niż sama 600).
Jak chcesz ten ratować, to zostaje wyjąscie kupić połówkę 600, i łączenie na śrubach rzymskich. Będzie widać, ale parę godzin czasu i kilka stówek zostanie w kieszeni.