Wpis z mikrobloga

Wiadomość od zbanowanego użytkownika @zero_dwa mówiąca o przyczynie jego niesprawiedliwego bana:

,,generalnie zostałem zbanowany... za nic xd a właściwie za to że się nie podobałem moderacji, tutaj macie moje naruszenia, obrazek z sojakiem usunięty za... brak 18 plus
no i obrazek z pepe na krzyżu usunięty bez żadnego podanego powodu
nie miałem na tym koncie NIGDY wcześniej żadnego bana, powód zbanowania to rzekomo nieodpowiednie treści, trollowanie, nieodpowiednie zachowanie
dodatkowo usunięto CAŁĄ moją działalność
szkoda tylko że dosłownie nie ma w naruszeniach tego mojego rzekomego "nieodpowiedniego zachowania"
ale teraz jestem już w 100% pewny, neuropa i n0rmidrony z 113 batalionu na 100% ma powiązania z moderacją, kontaktują się z nimi i sugerują kogo "usunąć"
W tej sytuacji to zapewne sprawka @Lukardio który od razu po moim banie się uruchomił, podobnie jak po banie @eschatoestetyzm
zachęcam też do robienia o tym znalezisk aby szerzyć świadomość o tym co się na tym portalu wyprawia"

#przegryw
Z.....m - Wiadomość od zbanowanego użytkownika @zero_dwa mówiąca o przyczynie jego ni...

źródło: comment_1659534540zPIIeAdi0r20qSiml84QhC.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • 1
@ToKontoNieIstnieje Powodem do bana zapewne było bycie częścią społeczności, która promuje niezdrowe zachowania i nawołuje do nagannych praktyk społecznych dodatkowo nawołująca do nienawiści z powodu płci. Bez tego demagoga wykop stanie się lepszym miejscem.
  • Odpowiedz
  • 0
@yvnz Po jego ostatnimi wpisie można nawet domniemywać, że wyjdzie z dołka i zresocjalizuje się. Szczerze to życzę mu tego.
  • Odpowiedz
@Zjednoczony_z_Powietrzem: Ej kurła zero dwa był w porzo typek, kojarzę go bo często po nockach siedzę i ogólnie sporo postuje. Nigdy nie widziałem z jego strony żadnego zdrożnego zachowania. Z rzadka jakąś "krindżuwę" zapodał najwyżej. Ale agresji czy trolowania to z jego strony nie było, a przynajmniej ja się nie natknąłem. Szczery prosty mirek siedzący w swoim kręgu zainteresowań.

Podejrzany ten ban.
  • Odpowiedz
@Merev:

To nie jest cenzura. Wolność słowa kończy się tam gdzie zaczyna się godność osobista drugiego człowieka.


To czemu nie ma perma banów za obrażanie przegrywów?
  • Odpowiedz
  • 4
@Kamilo67 Szerzenie nienawiści ze względu na płeć, narodowość, pochodzenie etniczne, wyznanie jest bardziej karygodne niż obraza pewnej warstwy społecznej osób, którą łączą tylko wspólne przekonania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Wolność słowa kończy się tam gdzie zaczyna się godność osobista drugiego człowieka.


@Merev: Tak, ale ja nie czuje się kompetentny żeby takie granice ustalać za kogoś. Jeżeli Ty wiesz gdzie one przebiegają to gratuluję - zwłaszcza że to kwestia indywidualna dla każdego człowieka. Tak jak powiedziałem, nie po to istnieje czarna lista, żeby trzeba było uciekać się do odgórnej cenzury wpisów.
Po drugie, dlaczego nikt nie dostaje bana za obrażanie nas
  • Odpowiedz
  • 4
@Kamilo67 Nad osobowością możesz popracować, a jeśli chodzi przekonania mamy prawo wyrażać naszą dezaprobatę wobec nich. Natomiast dyskryminacja ze względu na płeć, wyznanie, pochodzenie jest szczególnie potępiane w naszym systemie aksjologicznym.
  • Odpowiedz
@Zjednoczony_z_Powietrzem: Co prawda nie zgadzałem się z nim w bardzo wielu kwestiach, ale wolność wypowiedzi sobie cenię i miał prawo do własnego zdania.
Pewnie jakieś neuropejskie twory dorwały się do guzika i coś czuję, że krucjatę dopiero zaczęli
  • Odpowiedz
  • 1
@ToKontoNieIstnieje Mam prawo wyrażać swoją opinię gdzie takie granice należy stawiać. Nie będę z toba prowadzić dyskusji na temat wartościowania czynów zabronionych bo wykop raczej nie jest do tego miejscem.
  • Odpowiedz
@Zjednoczony_z_Powietrzem:

jestem już w 100% pewny, neuropa i n0rmidrony z 113 batalionu na 100% ma powiązania z moderacją, kontaktują się z nimi i sugerują kogo "usunąć"


Kurde wyczaił nas panowie nie ma powodu by dalej udawać ehh, tak naprawdę to cały tag neuropa ma prawo do moderowania użytkowników stąd nasza przewaga nad innymi klasami społecznymi.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Nie będę z toba prowadzić dyskusji na temat wartościowania czynów zabronionych bo wykop raczej nie jest do tego miejscem.


@Merev: Miejsce jest tym co Ci przeszkadza, czy może bardziej brak racjonalnych argumentów?
  • Odpowiedz