Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema, mam pytanie odnośnie tunera Wiwa H.265 dvbt2 maxx, który kupiłem dziadkowi. Nie działa parowanie z pilotem od telewizora Panasonic tx-l39e9e. Robię wszystko jak w instrukcji i tak jakby w ogóle nie widzi drugiego pilota przez co nie da się przypisać żadnego z przycisków. Czy może to być spowodowane tym, że pilot od Tv jest nieorginalny? Stary padł i to jest jakiś zamiennik. Może aktualizacja systemu tunerze coś pomóc w tym temacie? Miał ktoś podobny problem i jakoś go rozwiązał?

#telewizory ##dekoder #tunerdvbt2
thisismaddnes - Siema, mam pytanie odnośnie tunera Wiwa H.265 dvbt2 maxx, który kupił...

źródło: comment_16595873266uJJp7Ou3YymQhY3KRUAK0.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cybulion: Nie no 3 razy na spokojnie czytałem instrukcję, nawet filmik obejrzałem na Yt i robię identycznie jak na nim, zapala mi się dioda, później mruga jak trzeba, naciskam przycisk do którego chce przypisać funkcję, mruga dioda jak trzeba, ale jak już nacisnę na pilocie od Tv który przycisk chciałem wybrać to już bez żadnej reakcji i ta dioda sobie tak nadal mruga. Przyciski wszystkie reagują oddzielnie. Te od Tv i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cybulion: Wiesz co mam dylemat, czy celowałem frontalnie pilotami w siebie, czy trzymałem je po prostu obok siebie. Tutaj pewnie jest pies pogrzebany, myślałem, że to radiowo się sparuje i chyba mi się #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także dzięki za wskazówki, jutro będę u dziadka to się przekonam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cybulion: No tak, teraz kumam bazę. Jednak nie jutro, a jeszcze dzisiaj po pracy będę u dziadka, bo już mi dzwonił, że wszystko popierniczył, pogubił się w 2 pilotach i nic mu nie działa. Tak, że wszystko się okaże..