Wpis z mikrobloga

Witam was po długiej przerwie. Mimo tego że choruję na barnejozę postanowiłem trochę podziałać w sprawie Uszatka i możecie mi wierzyć lub nie ale udało mi się z nim spotkać. Popytałem po znajomych i udało mi się zdobyć jego numer telefonu, aby móc się jakoś z nim skontaktować. Udało mi się z nim spotkać na Urzędniczej, mimo że chodzą pogłoski o tym że jest skłócony ze swoją rodziną to rodziców jakoś jeszcze czasami odwiedza. Powiem tak Tiger nie wygląda za dobrze, widać że schudł i wygląda na bardzo niedożywionego. Co do rozmowy z nim, to naprawdę bardzo ciężko się z nim rozmawia, ciężko mu przychodzi składanie wypowiedzi i zachowuje się jak by był bardzo nieśmiały. Ja nie miałem zamiaru go hejtować, bić, czy robić mu cokolwiek, chciałem po prostu porozmawiać, trochę powspominaliśmy stare czasy początków jego pseudokariery, ale nie rozmawialiśmy za dużo bo rozmowa z nim dla mnie była męcząca psychicznie. Wracając do jego wyglądu to naprawdę wyglądał tragicznie. Po jakimś czasie skontaktowałem się z nim telefonicznie, dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy. Mateusz wyznał mi że za wszystkie długi, brak jedzenia u nich w domu odpowiedzialna jest Gośka. Właśnie brak jedzenia, prawdopodobnie naszej parze brakuje pieniędzy na jedzenia, Mateusz przyznał się że czasami nie jada śniadań bo po prostu lodówka jest pusta, oczywiście odpowiedzialna za to wszystko jest Kobra. Największym problemem u Matiego jest krótka pamięć, on nie pamięta co mówił kilka dni temu i potrafi podawać kilka wersji tego samego zdarzenia. Oczywiście wspomniałem o Azbeście i Mery Mery, starałem mu się wyperswadować żeby przestał o nich gadać bo tylko swoim gadaniem ich nakręca do robienia z niego pośmiewiska. Azbet i Tiger mają jednak jedną wspólną rzecz. Obydwoje utrzymują żeńskiego nieroba któremu nie chce się iść do jakiejkolwiek pracy. Kiedy otwarcie mu powiedziałem że Mery Mery to kobieta pierd.lnięta, bo nikt normalny nie podszywa się pod dziesiątki kobiet i nie namawia do wysyłania zboczonych filmików to ten na początku mi przytakiwał, ale jak mu chciałem wybić pomysł sprowadzenia Mery Mery na mineralną zaczęła się awantura i rzucił słuchawką. Podsumowując Tiger jest strasznie niestabilny psychicznie i widać że rozwija się u niego choroba psychiczna. Jak on się nie wyrwie z tej mineralnej od ogrzycy, nie odetnie się od Azbeta i Mery to zwariuje i skończy z zaawansowaną anemią o ile już jej nie ma. Niestety do niego można mówić, on powie że ok, a potem i tak bedzie robił swoje. Tematu Amelki starałem się nie poruszać. Co do kontrowersyjnego tematu tego że jest adoptowany to niczego się nie dowiedziałem, raz się wszystkiego wyparł i się śmiał, a w rozmowie telefonicznej stwierdził że był adoptowany ale niczego nie pamięta bo miał kilka miesięcy (no i bądź tu mądry i rozmawiaj z nim poważnie). Tak naszła mnie refleksja, my tu za monitorami obserwujemy ten cyrk i śmiejemy się a po drugiej stronie monitora mamy do czynienia z prawdziwą tragedią człowieka chorego psychicznie i zagubionego...smutne ale prawdziwe, a smutniejsze tym bardziej że mieszkaliśmy na jednym osiedlu w sąsiednich budynkach. Pozdrawiam!
#bonzo
  • 13
@Apolinary_Kupiec: @Apolinary_Kupiec: z mojej strony kutka piłka, WY sami, przyczyniliście sie do jego powstania, tak samo przyczynicie sie do jego upadku, ludzie wysylajacy mu paczki i donejty, pozwoliliście mu uwierzyc ze jest kimś, a najwiekszym katalizateorem do jego ala gwiazdorstwa był z #!$%@? wycięty wuwunio, nakrecil fejm, pocisnął kilka ładnych lat beczkę i oszczał, on najlepiej znał psychiczny stan tego kretyna, ale pomijając wszystkie te aspekty, nie żal mi go
@SiucideSquad: Upośledzenie u nich kompletnie nic nie tłumaczy, oni z własnej znieczulicy i patologii umysłowej zaniedbywali Amelkę, po co ugotować normalny obiad jak można ugotować makaron i wsypać proszek jako sos, po co zajmować się córką jak można ją przypiąć do fotelika? Kobra miała i ma kompletnie #!$%@?ą kiełbasę na Amelkę, a dla melina ważniejsze jest #!$%@? azbestowi niż życie swoje czy jego rodziny.