Wpis z mikrobloga

Możesz rozwinąć bardziej? Bardzo drogie ogólnie są, ale mi się bardzo podoba indukcja, która by świetnie pasowała do mojej kuchni, a niestety nie mam możliwości posiadania indukcji, przez przyłącze.
@Bad_Wolf: szczerze mówiąc, to nie znam dokładnych wad obu tych rozwiązań :P
A z zalet, to wymieniają, że jest szybciej i taniej, choć w to 50% mniejsze zużycie gazu średnio wierzę, acz przy rosnących cenach przekonuje mnie to.
z zalet, to wymieniają, że jest szybciej i taniej,


@Reviewer: ani szybciej, ani taniej.

Ograniczenie zużycia polega na tym, że palnik nie #!$%@? non stop, co jest równoznaczne z wolniejszym gotowaniem. Zupełnie jak przykręcenie zaworu w normalnej kuchni.

Czyszczenie tego to katorga.
Serwis drogi w #!$%@?.

Nie kupuj tego, kup za tysiaka ładny gaz na szkle, podziękujesz potem
@Reviewer: aha, te płyty (niezależnie czy solgaz, beko czy smeg za 15k; nieważne czy ceramika,gaz pod szkłem czy indukcja) rysują się jak #!$%@?. Ja po 5 latach wymieniłem szklo bo mi solniczka upadła, to po trzech dniach wygladala jak gówno.

Taki urok witroceramiki.
Dlatego najlepiej, żeby gary nie dotykały szkła.
@Reviewer: no to weź normalną płytę. Jak koniecznie szkło, to będziesz miał zimne szklo, na którym ewentualne plamy zasychają, a nie są wypalane ogniem piekielnym (bo palnik jest wyżej)
https://www.euro.com.pl/plyty-do-zabudowy/amica-pgcd6100aob.bhtml

Zresztą jak jest czarna to i z nierdzewki nieźle wygląda
https://www.euro.com.pl/porownanie.bhtml?p1=45168989281&p2=32647103041&p3=17538298353

Z oszczędności na płycie - bo nawet wypasiona plyta za 1500 jest taniutka xD - kup lepszy piekarnik, najlepiej, żeby miał teleskopowe prowadnice. I ogólnie idz do sklepu pomacać
@Felonious_Gru: W sumie zdecydowałem się na kuchenkę wolnostojącą, widziałem też są z gazem na szkle i piekarnikiem od razu, z zabudową trochę roboty jest, do szafki piekarnika nie schowam, a już mam zestaw dobrany po prostu.
Myślę nad tą kuchnią AMICA KGEL 6226GcEH2.33ZpTsA(Xx). Jest ona na szkle, chociaż z jednej strony bym wolał by była cała czarna, ale ten inox nie jest zły też. Ważne by miała 60 cm, ponieważ tak