Wpis z mikrobloga

Mam pomysł na wykop efekt. Budżet do zebrania 4k PLN. W ramach zebranej kwoty wysyłam po 1 liście poleconym z potwierdzeniem doręczenia do każdego sądu w PL. Koszt 400x 9.7+0.45 koperta. Resztę sobie zostawię na szlugi bo przez lata nazbierałem trochę kopert po listach, bo nie wyrzucam. Recycling k*rwo! Anyway, wysyłam w każdym liście ten dokument:
https://docs.google.com/document/d/1d63_TqQacr2_QW-mMQBU8bKFXvoYKb2c/edit?usp=drivesdk&ouid=116388088234902916014&rtpof=true&sd=true
Skutki? Detonujemy kaskadę zdarzeń z bliżej nie określonym finałem, może być gorąco.
De facto dokument ten zapewni rewizję wszystkich wyroków za "marihuanę" w każdym sądzie w którym wyląduje, sprawiając, że osadzone osoby zostaną wkrótce wypuszczone wraz z zatarciem kary i możliwością walki o odszkodowanie, możliwe, że obnaży również sytuację bezkarnego handlu suszem z policyjnych magazynów, gdyż ponowne przebadanie suszu w większości przypadków będzie niemożliwe. Finał odbędzie się na mojej rozprawie w sądzie najwyższym na którym mam nadzieję usłyszeć że 0.2% < 0.3%. Przy okazji spadnie trochę głów odpowiedzialnych za złe porady, utrudnianie dostępu do informacji publicznej lub fałszowanie dokumentacji z krematorium xD ale tym razem krematorium zioła. Gdzie ono jest? To co wykop.peel? Zaoramy razem sądy i psiarnię za 4k? Ile nas jest? Dobrze mówię czy mam iść już spać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
  • Odpowiedz
Wygląda na głupi pomysł, ale może właśnie tego trzeba w tym kraju bezprawia...
Jeżeli chociaż jedna osoba uniknie dzięki temu odsiadki, to ja chętnie się dołożę do kilku znaczków.
  • Odpowiedz