Wpis z mikrobloga

Pisałem tu niedawno o tym jak Warta wyceniła holowanie auta z Wawy do Radomia na 430 zł gdzie różowa zapłaciła za to 1300 zł. Różowa rozmawiała później z firmą, która holowała skąd taka różnica, jak powiedziała o wycenie 430 zł to właściciel tylko parsknął głośnym śmiechem, bo same paliwo kosztowało 250 zł czyli zysk brutto 180 zł za 5h z załadunkiem i rozładunkiem. Takich kursów za dnia może zrobić 1,5 czyli zysk dzienny brutto 270 zł x 22 dni = 5940 zł/m-ąc minus ZUS/NFZ = 4500 zł minus amortyzacja autalawety kosztującej 200000 zł pewnie z 1000 zł miesięcznie. Powodzenia w szukaniu kierowcy w roku 2022 z prawkiem kat. C za 3500 zł gdzie wracasz do domu po 20.00 tak jak w przypadku zlecenia od mojej różowej które weszło o 16.00 xDDDDDDDDDDD Jak tu wykopki pisali o stawkach 2 zł za km to niewiem jak bardzo trzeba być odklejonym od realiów żeby tak gadać.
W ogóle to jeszcze hitem jest wycena na 200 zł naprawy pękniętego ekranu w Microsoft Surface gdzie koszt naprawy to 2000 zł.

#laweta #samochody #holowanie #warta
Instynkt - Pisałem tu niedawno o tym jak Warta wyceniła holowanie auta z Wawy do Rado...

źródło: comment_1659700358BdisZF8wF9aO0fONrf6AQx.jpg

Pobierz
  • 6
@Instynkt to teraz w pln za kilometr uważasz że dużo czy mało?

Na 90% laweta ktora pokazałeś na zdjęciu jest na b+e

Z Warszawy do Radomia za 1300 to Was #!$%@? w dupe.

Jesi nie było oczywiście wyciągania z 10 metrowego rowu itd..
@Instynkt laweciarze biadolą jak potluczeni na temat tego jak to nie jest #!$%@? a nie znam żadnego (!) Ktorymu by się źle działo.

To jest bardzo dochodowy i dość łatwy interes.
@Instynkt nie.

Iveco że zdjęcia jest do 3.5t więc na B+e

Pozatym B+E spokojnie możesz 7 ton zestaw prowadzić nawet

Tu jest akurat naczepa więc liczy się inaczej. Więc jeszcze lepiej. Zwykle jest pojedynczy najazd + laweta

90+% autolawet jest B w Polsce. Ta która Was wiozla na pewno tez.

420 pln za ~200 klocków to nie jest stawka głodową.
Pomijam ze często na powrót sami mają załatwiony ladunek

Zresztą oni w