Wpis z mikrobloga

Ktoś z wykopków instalował kamerę GoPro na kasku?
Jest to moja pierwsza styczność z tymi kamerami, za tydzień dostanę 9 black, kask to Shoei GT-AIR II.
Zamówiłem SUGRU, bo widzę że trzyma na lata, ale co z adapterem trzymającym kamerę? Jak rozwiązać kwestie ładowania+dzwięku? MediaMod z mikrofonem do środka? Czy olać to?
Przyjmę każdego tipa ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motocykle #gopro #kamerasportowa #filmowyjanusz
  • 20
Przyjmę każdego tipa


@drgamidyga: Nie montować, nie warto, zaraz wiatr urwie, rozbije się, wpadnie do rowu z wodą i rozjedzie ją szalony jakiś busiarz. I jeszcze się spali. Poważnie, mówię z własnego doświadczenia. A filmów i tak nie będziesz oglądał.
@Jofiel: Wiatr urwie - stalowa linka przyczepiona gdzies, żeby nie uszkodzić mnie i motocykla więc kamera nie ucieknie, przy okazji nie rozbije sie i nie wpadnie do rowu z wodą (a nawet jesli to jest wodoopodorna), i nie wpadnie pod koła busiarza, szansa na spalenie jest niska, tak samo smartfon może się spalić w kieszeni.
A filmy? Dronuje, fotografuje - poprostu złapałem zajawkę i lubie takie tematy.
@drgamidyga: Adapter do kasy wydruk 3D pełno opcji na necie, oryginalne drzwiczki boczne z wyjście na usb - ma uszczelkę i w deszczu można jeździć i ładować gopro, dźwięk lepiej zainwestować w używany rejestrator dźwięku
@drgamidyga: Jak masz kase i potrzebe to kup sobie tego moda. Ja montowalem kamerke z tego tutoriala https://www.youtube.com/watch?v=eEosRXUcMoY Ladowanie mam z powerbanka w kurtce. Mikrofon jak chcesz siebie slyszec to dajesz zewnetrzny w kask. Jak tylko otoczenie to mozesz zostawic sam wewnetrzny, ale wtedy bedzie slychac szum wiatru podczas jazdy. Jak chcesz to wyeliminowac to dajesz zewnetrzny mikrofon z gabka albo nakladasz taki pokrowiec z gabki na cale gopro. Oczywiscie taki
@drgamidyga: Ja zamontowałem na szczęce uchwyt z wydruku 3D na taśmę 3M VHB. Mam GoPro3 w obudowie z wyściem na kabel ładowania, podłączoną do ładowarki usb w czasie jazdy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drgamidyga: Daj znać jak rozwiązałeś problem bo ja będę miał taki sam. Kask ten sam, też będę myślał o kamerce. Na zimne dni przypomnienie sobie montowanie filmów na pamiątkę.