Wpis z mikrobloga

Siema kryptomirasy
Pytanie mam dot. wyplaty BUSD z binance na konto polskie. Czy przelewy dochodzą na PKOBP w PLN albo EUR (albo jakikowliek inny bank ale nie w USD) i jeśli tak to ile wam to zajmuje?
Ja znow probowalem z binance w ten sposób wypłacać i po paru dniach zrobilem appeal bo te pieniadze #!$%@? wie gdzie wisiały, a ciekawi mnie to ile w sumie moze to zajac, bo moze po prostu jestem nadgorliwy.
I tak wiem, najlepiej by bylo gdybym mial konto w USD i moglbym sobie tak przelac - poki co interesuje mnie mozliwosc przedstawiona powyzej
Pozdro
#kryptowaluty #binance
  • 4
@Kalmuk_z_Kalmucji: nie wiem czy dobrze rozumiem; chcesz wypłacić explicite BUSD na konto bankowe w PL? to tak nie działa; musisz sprzedać BUSD za pieniądze fiat (Euro,USD czy cokolwiek co obsługuje Binance) i dopiero to możesz wysłać na konto bankowe - chyba nie ma banku, który obsługuje konta kryptowalutowe, a BUSD jest kryptowalutą. nie jestem pewien jak teraz binance stoi z przelewami w Euro i czy masz konto w Euro, ale jeśli
Najlepiej to zamienic te BUSD na LTC i wypłacic na FTX.com potem € SEPA instant leci na revolut i zamiana po bardzo dobrym kursie na PLN na revolucie i 1-3 dni przelew PLN na twoje konto w PKOBP


@plaisant: FTX nie wypłaca sepą instant tylko zwykłą :/