Wpis z mikrobloga

@Budo: w sensie że to woła o pomste.
Przykładowo,starcia.
Trzecia tura typ wystawia czterech stronników 7/4
Drugi przykład też ze starć koleżce się nie kończą karty bo spamuje jakąś co wraca do talii i w konsekwencji ma nieskończoną ilość kart...
Mógłbym jeszcze troche wymieniać ale nawet mi się nie chce.
A i żeby nie było,nie tylko w starciach.
No może jeszcze ustawka jako tako trzyma poziom.
#!$%@? grę koncertowo imo.
  • Odpowiedz
@kuterinoga: co to są starcia? Gram po angielsku... no niektóre karty są mocne, ale balans jest według mnie ok. Jeśli nie wiesz jak coś skontrować, to nie znaczy, że kontra nie istnieje ;)
  • Odpowiedz
@Budo: duels,co mam kontrować przy takim układzie,mając trzy kryształy a przeciwnik ma już zagrane 4 mocnych stronników.
I ta stara śpiewka że grać się nie umie...
Balans? Jaki balans
Dobra może tak,jeszcze kilka miesięcy temu jak pogrywałem było w miare,wiadomo rng ale dało się grać i wygrywać.
Teraz po tych aktualizacjach to jest jakaś masakra.
Ale ok,zostawmy to,każdy ma swoje zdanie.
Dzięki za odpowiedzi
  • Odpowiedz
@kuterinoga: Ale starcia na tym polegają - mocne combo i jak je utrzymać radnomowymi koszykami później. Talie dzielą się na:
- nakopie Ci do dupy bo masz mało życia i duża szansa wygrać 2-3 pierwsze - później trudniej ale może los pomoże
- przegram pierwszą grę ale z odpowiednią synergią będę prawie nie do zatrzymania
- snowballuje jak poje... lepiej mnie kontruj

I każda z tych opcji może trafić na siebie
  • Odpowiedz
@kuterinoga: ale duels to nie jest tryb zbalansowany... podobnie jak i arena. Zbalansowany ma być standard, ewentualnie wild i battlegrounds.
Duels z założenia jest nierówne...
  • Odpowiedz