Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@dracuch: Bez obrazy, ale nie przedłużaj długości swojego fallusa jakąś super rasą psa, tylko przygarnij bezdomnego kundelka. Dużo taniej i moralniej, a pies to pies, każdy kocha tak samo, choć niektóre psy niestety nigdy tej miłości nie uświadczą, bo ludzie bez sensu wspierają bandytów, którzy wzbogacają się na rozmnażaniu psów w swoich hodowlach, a przecież w Polsce jest ogromna liczba bezdomnych psów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Upir_csv: Co to za rasa?
@romek898: Oj już przymknij się razem z tą całą bandą zbawicieli świata. Przykro mi, że tyle psiaków jest bezdomnych, cieszę się, że są ludzie, którzy się takimi potrafią zaopiekować. Ale ja bym się tego nie podjął, co nie czyni ze mnie złego człowieka.
  • Odpowiedz
  • 7
@Jarem12: wilczak czechosłowacki

BTW. Oj ile ja się już nasłuchałem, że jestem zbrodniarzem wojennym bo wziąłem rasowego psa.
Żaden z #!$%@? nie rejestruje, że to mój pierwszy w życiu nie-bezpański odratowany pies.
  • Odpowiedz
@romek898:

Bez obrazy, ale nie przedłużaj długości swojego fallusa jakąś super rasą psa, tylko przygarnij bezdomnego kundelka. Dużo taniej i moralniej, a pies to pies, każdy kocha tak samo, choć niektóre psy niestety nigdy tej miłości nie uświadczą, bo ludzie bez sensu wspierają bandytów, którzy wzbogacają się na rozmnażaniu psów w swoich hodowlach, a przecież w Polsce jest ogromna liczba bezdomnych psów.


Chyba pomyliłeś odpowiedzialność osób. W schroniskach pełno mieszańców i
PiesTaktyczny - @romek898: 

 Bez obrazy, ale nie przedłużaj długości swojego fallus...

źródło: comment_1659788960OAVo7JQCX5VzdBN22zkhj4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz