Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy chłopak 30 lvl bez prawa jazdy to duży minus? Co prawda teraz wszędzie sie jeździ autem, ale sam nie wiem.
#pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62eef2e9d9c77d8d278a988b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko dla blachar. Mieszkając w dużym mieście doskonale (i o wiele taniej) radzisz sobie bez auta.

Nie trzeba go kupować, konserwować, naprawiać, zalewać paliwem, płacić za parkowanie itp. Nawet biorąc taksówki od czasu do czasu, dorzucając się znajomym do paliwa czy płacąc za dowóz gabarytów do domu wychodzi to o wiele taniej.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: Nie byłbym tego taki pewien. Nie wyobrażam sobie życia bez samochodu. Dzięki samochodowi człowiek nie jest uzależniony od komunikacji miejskiej i może sobie w komfortowych warunkach jeździć po mieście niezależnie czy jest upał, pada deszcz czy śnieg. Szybko idziesz na parking, wskakujesz do samochodu i wysiadasz na parkingu w galerii czy gdzieś blisko punktu docelowego. Nie musisz się męczyć ze staniem na przystankach i dusić w komunikacji miejskiej. Nie masz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ramboobambo: Za to męczysz się w korkach kiedy autobus ma buspas, a potem szukasz pół godziny miejsca do zaparkowania, bo miasto nie jest z gumy, a za komuny nie myśleli o wzroście ilości samochodów. Zimą skrobiesz szyby, a potem niemalże zasypiasz na autostradzie robiąc setki kilometrów tej samej nudnej trasy z nogą na gazie kiedy w pociągu możesz sobie spać, czytać, jeść, pić piwo lub oglądać filmy, a w tramwaju masz
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: Odpalasz klimę i jedziesz sobie spokojnie słuchając muzyki albo audiobooka. Mnie tam korki nie denerwują aż tak. Z miejscem parkingowym faktycznie czasami jest słabo, głównie jak się chce gdzieś w centrum zaparkować, ale zawsze można się wcisnąć do jakiejś galerii i przejść się kawałek na piechotę. Zimą odpalasz samochód na 5 minut i już masz lód na tyle roztopiony, że prawie sam ścieka, albo kupujesz płyn do rozmrażania szyb. Jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ramboobambo: Mnie jazda nudzi nawet jako pasażera za monotonność tras ¯\_(ツ)_/¯

Pociągi wybieram takie, żeby mieć czas na spokojną przesiadkę, a zawsze jest też instytucja skomunikowania u konduktora. Bagażu nigdy dużo nie mam. Dziewczyny jakoś też wybierałem takie, że nie musiały mieć wielkiej walizy i połowy szafy na tygodniowy wyjazd.

Do pracy jeżdżę hulajnogą kilka kilometrów póki jest więcej niż 10 stopni, a potem tramwaj w niepogodę lub jeden z kilku
  • Odpowiedz