Wpis z mikrobloga

Ruskie potrafią zatruć życie nawet w aktualnym evencie: dwa dni z rzędu jakiś rusek zgubił swoją łódkę po czym ukradł moją i uciekł, a ja topiłem się przez 5 minut. XD
A z racji, że byłem największym dmg dealerem w teamie, w oba dni, to nawet nie udało im się na czas skończyć wyzwania.
Te debile powinny być zbanowane w tej grze, albo wyrzucone na swój serwer.
Aż musiałem wyrzucić swój żal.

#genshinimpact
  • 12
@guest to w takim razie ja trafiam na jakieś szczególnie upośledzone egzemplarze kacapskich osłów
Myślałem że nie będę musiał współpracować z nimi od czasu aż skończyłem early game
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xBARTEXx: Mnie ten event doprowadza momentami do szału. Robię tylko z dziewczyną, a trasy są na 4 osoby projektowane i jeśli chcemy zebrać wszystkie monetki to nie ma opcji żeby się wyrobić (°°
@Tr8025 Ja tylko liczę na 500 pkt, aby otrzymać wszystkie nagrody. :P

Swoją drogą czy Ty jesteś na każdym tagu, gdzie ja? Cześć kolego z F1, jak tam Ferrari somsiedzie, nie psuje się? :D

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xBARTEXx: Jest to jakaś metoda XD

Ja tylko na F1 i Genshin patrzę dokładniej XD. Czasem samochody, prawojazdy przeglądam i odpisuję na to co mnie zaciekawi, ale właśnie głównie F1, Genshin no i tyle. Nie wiem na jakich jeszcze tagach jesteś, czy też tylko na tych XD

A Ferrari grande machina, grande

@Tr8025
Nie wiem dlaczego często Cię widzę, może mam szczęście xD

Ja tylko 3 osób nie lubię, ale chyba podświadomie chce sobie sprawić ból i darze sympatią Alfę i Ferrari ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xBARTEXx: Właśnie też często trafiam na Twoje wpisy, ale głównie na tych dwóch tagach, ewentualnie jakichś losowych XD. Tym bardziej, że na tagu Genshina jest mało osób które publikują coś poza artami, więc tym bardziej rzuca się to w oczy

No ja chciałem zobaczyć ładną walkę pomiędzy RBR i Ferrari, Alfę na wysokiej pozycji w midfieldzie i może jakieś zaskoczenie w stawce w postaci mocnego zespołu który do tej pory się