Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Thomasx17: Złapałbym tego kolesia, ale nie kopał leżącego. Nic nie wiadomo o tej sytuacji, może nie być taka czarno-biała, a nawet jeśli jest, to od wymierzania sprawiedliwości są sądy a nie randomy. Z resztą za pobicie też się odpowiada karnie, samoobrona to to nie jest.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@njay: zgadzam się, kopanie leżącego to nie jest dobry pomysł, ale obezwładnienie i zasadzenie luja żeby go spacyfikować jest akceptowalne.

Jasne, nie jest to czarno-białe, ale porwanie dziecka z wózka lekko sugeruje, że koleś ma coś nie tak z głową i istnieje dosyć duże ryzyko, że dziecku coś może się stać.
Wcale mnie nie dziwi taka reakcja ludzi. Jakiś czas temu
na mirko był wpis z filmem jak czarnoskóry kierowca autobusu
oczywiście samosąd od razu na miejscu, jak to w patokraju


@njay: dokładnie. To sąd powinien stwierdzić, czy doszło tam do porwania dziecka, czy może dziecko rzuciło się i pogryzło biednego przechodnia.
@Trusky92 No ja też widziałem takiego osobnika, osobiście bym mu nie #!$%@? pierwszy bo chuchro jestem, i pewnie kolejny też nie bo by mi się nie chciało skoro reszta już go #!$%@? xD. Jak by nie patrzeć, cywilizowani ludzie nie załatwiają spraw siłowo, no i nie porywają dzieci/gwałcą/mordują i tak dalej. Temat rzeka, co bym tutaj teraz nie napisał to i tak komuś się nie spodoba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trusky92: W takim razie jesteś groźny dla społeczeństwa, skoro zamordowałbyś człowieka w afekcie, ale najprawdopodobniej pleciesz bzdury.
@bh933901: Naucz się czytać, bo sarkazm totalnie nie na miejscu
@MlodyWilk: a gdyby to był ojciec dziecka? ostatnio na wykopie był artykuł o ojcu, który walczy o prawa do dziecka, które zostały przyznane patologicznej matce, walczący ojciec w "Uwadze" leci na główną z płomieniami z pretensjami, że Sąd uważa, że w 99% prawa rodzicielskie przyznawane są kobiecie, a co robią wykopki w jakimś randomowym filmiku bez opisu?, osobnik płci męskiej jest uśmiercany w każdym komentarzu...
@tegotentego: jeżeli nawet był to ojciec - ty trzymałeś kiedyś niemowlaka na rękach? Wyrywałeś go z wózka i biegłeś przez skrzyżowanie między samochodami? GENEZA nie jest tu ważna, to co odwalił jest chore i tyle. Rzucić się z maleństwem na maskę innego auta? A gdyby tam po drugiej stronie też był nienormalny kierowca i ruszył przejeżdżając po dziecku? @njay to też do Ciebie w kwestii czarno-białej sytuacji. Czarno na białym jest,