Wpis z mikrobloga

Piłkarz podpisuje umowę na X kwotę.
Barcelona nie ma pieniędzy wiec proszą zawodnika o obniżkę swojej pensji.
Zawodnik się zgadza, ale na odroczenie tej kwoty.
Barcelona nie ma dalej pieniędzy na jego wypłatę wiec
zmusza zawodnika do obniżenia pensji, albo na odejście.
Zawodnik się nie zgadza i chce dostać cała kwotę jaka mu się należy.
Barcelona dalej nie ma pieniędzy na jego pensje wiec straszy go prokuratura i sądem, bo podejrzewa go o korupcję.
Tymczasem ta sama Barcelona, ktora nie ma pieniędzy podpisuje 6 zawodników w jedno okienko i wydaje ~ 200 mln euro, a chce pozyskać kolejnego zawodnika za prawie 100 mln euro.

Dziwne, ze kibice Barcelony tak bardzo chwala za ten ruch zarząd Barcelony, jednocześnie miesiąc temu obrażali i wyśmiewali zarząd Bayernu, bo nie chcieli im sprzedać Lewego za grosze XD

Mes Que Un Club jak to mówią

#fcbarcelona #mecz #pilkanozna
adzioq - Piłkarz podpisuje umowę na X kwotę.
Barcelona nie ma pieniędzy wiec proszą z...

źródło: comment_1659962935d9uG78vL87V64RWmFkQVtc.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Beeercik: Nie wiem, jak Ci żyłka pęka od czytania moich "wysrywów" to poproś żonę żeby nagotowała bigosu na uspokojenie, albo sobie mnie zczarnolistuj.

Barcelona obsługująca swoje długi to jedno, obecna krytyka i niedoinformowane ujadanie o Barcelonie niepłacącej piłkarzom (co jest nieprawdą, no ale jak trzeba #!$%@?ć Barsie to tym gorzej dla prawdy) ma związek z ruchami, które klub podejmuje żeby zmieścić się w kryteriach finansowych La Ligi, a nie dlatego że
  • Odpowiedz
@krissq2502: no i rozłożyli, a teraz proszą i to nadal wszystko ma związek z mieszczeniem się w kryteriach ligowych a nie mitycznym skarbcem święcącym pustkami.
Pique się zgodzi(nie powinien) to Barca będzie miała łatwiej, nie zgodzi to Barca mu zapłaci i wymyslą coś innego żeby zarejstrować grajków.

Nie jestem kibicem Barcelony tak w ogóle xD
  • Odpowiedz
  • 1
@oirectine te wszystkie problemy biorą się z działania Laporty który zmienił wartość piłkarzy na 0 euro i zrobił dług 600 mln w ten sposób. Zrobił to w ostatnim roku obowiązywania przepisów covidowych, żeby nie odpowiadać majątkiem za straty podczas swojej kadencji. Przykładowo taki Frankie kosztował 80 mln i dodatkowo jego wypłata na okres 5 lat niech da razem 150 mln, czyli 30 mln na sezon, gość gra dwa lata i go sprzedają
  • Odpowiedz
Klub dał do wyboru jeśli chce zostać to musi zejść z pensji bo te 29 mln to żart w jego przypadku i kryminał kolejny bartomeu lub jeśli dalej chce gdzieś zarabiać takie pieniądze to musi odejść.


@angelofdeath007: Nic nie musi, moze normlanie zostac w klubie i dalej pobierac swoja pensje.

TA od jakiegoś czasu prowadzi kampanię dyskredytującą Barcelonę


No tak, kazdy robi pod gorke Barcelonie, jak nie FDJ to zarzad Bayernu,
  • Odpowiedz
@oirectine: jak nie jesteś kibicem to tym bardziej mnie dziwi że nie patrzysz na to trzeźwo. Barca jest w ciężkiej dupie, to co robią teraz to rosyjska ruletka i mogą trafić na nabój a wtedy będzie jeszcze ciekawiej niż teraz.
  • Odpowiedz
@krissq2502: Mnie tam interesuje tylko to, żeby roberdzik miał z kim tam kopać w gałę( ͡° ͜ʖ ͡°)

A druga sprawa, że sporo krytyki Barcelony jest nieuzasadniona, a te bzdury z zaległymi pensjami to już naprawdę niektórzy mogliby sobie odpuścić. Dług klubu wobec piłkarzy zgodnie z aktualnie obowiązującymi kontraktami jest zerowy, na horyzoncie widnieją teraz wielkie podwyżki dla graczy z restrukturyzowanymi kontraktami i Barca wije się jak
  • Odpowiedz
@krissq2502: Jeszcze odnośnie obecnych działań Barcelony.

Klub na obecną chwilę pozbawia się ok. 5% całkowitych przyszłych dochodów (1/4 praw telewizyjnych, Barca Studios itd.) w zamian za zastrzyk finansowy, który pozwoli im przebudować skład i liczyć się w wyścigu po tytuły.
Dlaczego? Dlatego, że do covidowego 2019 roku klub przynosił zysk każdego roku od 10 lat( zaliczał roczny przychód a i tak się zadłużał, sporo biznesów tak robi).

Teraz będziemy mieli pierwszy
  • Odpowiedz
@oirectine: ja rozumiem co oni robią i poniekąd wiem że nie mają innego wyjścia.
bierz poprawkę że finanse Barcelony nie są przejrzyste tak jak ludzie myślą, nigdy nie liczyli tak jak inni oraz nie wiadomo jakie trupy i bociany jeszcze zostawił Bartuś świeć Panie nad jego duszą Bartomeu.

chce jeszcze raz podkreślić że to jest rosyjska ruletka. Żeby nie Perez podpisali by CVC Tebasa przypominam.

ciekawostka:
Real od 2024 najprawdopodobniej zacznie
  • Odpowiedz