Wpis z mikrobloga

  • 2
#gry #darksouls #eldenring #hollowknight #crpg
Ukończyłem eldena i cierpię na egzystencjalna pustkę. Jakie gry (pomijając soulsy, bo je już wszystkie ogralem) moglibyście polecić?
Surge i the fallen tez odchaczone
Hollow knight ograny tak jak i ori 1,2.
Od wiedzmina sie już ze dwa razy odbilem i teraz próbuje trzeci no ale za #!$%@? mnie nie wciąga.
Raczej action rpg, system walki ala souls, grafika 2d (tylko nie pikseloza!), 3d.
Te nowe jedi też zacząłem, ale jakoś nie wciagly.
Jest coś wartego uwagi? Platforma pc.
  • 21
  • Odpowiedz
Nioh? nie wymieniles ale cos czuje ze musiales sie o to obic juz

blasphemous jest bardzo podobne chociaz masa terminow treligijno starodawnych mnie troche psulo
  • Odpowiedz
@Wasver: Ja po Eldenie przeszedłem Straya i była to najlepsza gra w jaką mogłem zagrac po takim kolosie.

Teraz pograłem parę godzin w Final Fantasy VII Remake i jestem mocno zaskoczony jak fajna to jest gra i jak świetny jest ten mieszany system walki. Chociaż to japońszczyzna więc nie każdy lubi
  • Odpowiedz
@Wasver: Ja po Eldenie nadrobiłem w końcu Dragon's Dogmę, ale nie mogę polecić z czystym sumieniem. Ma ciekawe systemy, ale po Open Worldzie z Eldena ten z Dogmy to bieda straszna i eksploracja go to była męka (masz system udźwigu i jak podnosisz 241 materiałów do crafitngu którymi gra w ciebie rzuca to postać łapie zadyszkę po przebiegnięciu 100 m jak ja w prawdziwym życiu xD). Walka jest spoko i możesz
  • Odpowiedz
Raczej action rpg, system walki ala souls


@Wasver: sprawdź Dragon's Dogma i Remnant From the Ashes, a jak 2D to Salt and Sanctuary i Bloodstained Ritual of the Night
  • Odpowiedz
@Wasver: Nie wiem dlaczego ale Dead by daylight przyciąga fanów soulsów, mimo że to diametralnie różne gry.

Może dlatego, że ta gra to dość unikalna rozgrywka a poza tym tutaj też skill>gear,perki i inne cyferki z mechaniki.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@3mortismortis @MistrzCienkiejRiposty Zabierac sie za dwójkę czy raczej warto ograć po kolei?
@youknowthisxd a właśnie bloodborna udało mi się ograć na pozyczonej konsoli i to po prostu była rewelacja :)
@Amenotejiikara w ostatnią część nie grałem więc teraz nadrobie, dzięki za przypomnienie.

Dziękuję wam wszystkim za podrzucenie tytułów, obczaje co to za gierki i na pewno coś wybiorę!
  • Odpowiedz