Wpis z mikrobloga

@MaC1u5: @masterrace: U mnie w ogóle nie mogłem aktywować apki bo świeżo pobrałem, cały czas loader. Dzisiaj nagle mnie przepuściło, ale już jak zczytuje faceid do logowania to wieczny loader..

babka na infolini mowila zeby wrocic po oficjalnej premierze iosa eh
@Vosemite: @masterrace: ja tylko czekam do dnia kiedy udostępnią ios 16 oficjalnie, od razu wywalam profil i jak tylko apka się nie odpali to 1 gwiazdka w appstore i dzwonienie na infolinie.
Inne banki nie mają problemu z iOS16 a oni cudują, nigdzie nie ma informacji też o tym że apka nie będzie działać bo w wymaganiach dla niej jest iOS13 i nowszy, no i nigdzie nie dają dostępu do
@MaC1u5: Z aplikacją Credit Agricole był problem, bo od razu przy starcie się crashowała, ale naprawili jakoś 2 tygodnie temu.

a u Ciebie też jest ciągłe ładowanie przy logowaniu czy coś innego?
@Vosemite: Najpierw było ładowanie, później apke wywaliłem i teraz przy aktywacji jest różnie, raz po wpisaniu nr pesel idzie z kolejnym pytaniem i się uda aktywować częściowo, na faceid się wykrzacza, a raz tylko kręci ładowanie po wpisaniu nr pesel, jak jeszcze miałem zainstalowaną w poprzednim ios to nie mogłem autoryzować przez faceid ani kodem, jedynie skanowanie kodu qr do logowania w bankowości internetowej działało, teraz żeby mieć dostęp do konta