Wpis z mikrobloga

Co: wycieczka rowerowa

Kiedy: 15 sierpnia 2022

Gdzie: aaaaa tu: https://www.strava.com/routes/2984430342258726480 | https://connect.garmin.com/modern/course/117304317

Turystyczne tempo, pamiętajcie :D


Pogoda ma być, ale nie wiadomo jaka, raczej bezdeszczowa, acz gwarancji nie ma XD

Już mam plan, że z Tlenia wyruszę, naczy ten, no... wyjazd 8:00. Po ~10 km, w Lnianie, dołącza do mnie @AlteredState i jedziemy na spotkanie z @cult_of_luna w Pruszczu. To 37 km na trasie, więc bezpiecznie zakładam, że będziemy tam tuż przed 9:30. Resztę jedziemy, ot tak, po prostu. Ze sprintem na Kozielec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam tych, co to gdzieś mi migali, jako zainteresowani: @Zkropkao_Na, @Wyrewolwerowanyrewolwer, @Polinik, @ikov, @kuraku... @guru8 i @fonfi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Wołam kojarzonych przeze mnie z okolicą: @nastycanasta (może jednak plany się zmieniły? :P), @i-marszi, @damian_co_dalej, @szeszupa

#rower #wykoprower #szosa #gravel
AbaddonLincoln - >Co: wycieczka rowerowa
Kiedy: 15 sierpnia 2022
Gdzie: aaaaa tu: htt...

źródło: comment_1660122051cV1C15pKaxnML2MdbRKTsp.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: no to Orlen w Pruszczu, tam gdzie po Was wyjadę, potem ew. jakaś żabka w Fordonie i potem 40km to nie ma nic i potem stacja w Chełmnie. W Chełmnie na rynku są też na pewno lody, podobnie jak w Świeciu :)

PS. to święto będzie, ale z wiejskimi sklepami do tej 15-16 raczej nie powinno być problemu
  • Odpowiedz
@cult_of_luna @Zkropkao_Na @ikov @AbaddonLincoln
Ok, mogę spokojnie odpisać. W kwestii dobrego żarełka - jest w Chełmnie ale faktycznie może być tłoczno na rynku. Alternatywą może być maczek/KFC na wyjeździe ze Świecia. Fastfood w samym Świeciu też się znajdzie i pewnie będzie mniej oblegany niż w Chełmnie. Postaram się w tygodniu obadać temat co w tym roku jest dostepne w Świeciu na rynku pod parasolkami. Chełmno i tak przejeżdżamy, więc obezjymy jak wygląda
  • Odpowiedz
Chełmno i tak przejeżdżamy, więc obezjymy jak wygląda obłożenie knajp. Jak będzie kiepsko, obieramy kurs na żarcie w Świeciu.


@AlteredState: ja bym jednak w Chełmnie postój na rynku chociaż na coś do picia zrobił, bo potem odbijam. Albo sam sobie zrobię :P
  • Odpowiedz