Wpis z mikrobloga

Heja, czy sposób zmiany konta na tureckie poprzez założenie go w Polsce, a przy zakupie odpalenie vpn i zmiana waluty to dobry sposób? Niby argentyńskie od 2 tyg mi działa, ale wolę się upewnić przed zakupem za ~150 pln. #steampesos
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@Miecz12: Nie czaję o co ci chodzi, więc rozpisze to w punktach. 1. Założyłem konto na steam bez VPN 2. Dodałem The Mortuary Assistant do koszyka 3. Włączyłem argentyński vpn 4. Wszedłem do koszyka i pokazała się opcja czy chce płacić w ARS czy PLN 5. Wybrałem ARS i zaznaczyłem zmianę regionu konta 6. Wyszedłem z koszyka i wszedłem w portfel 7. Doładowałem portfel przez zakupiony na enebie giftcard 250 ARS
  • Odpowiedz
  • 0
@whtnig: Ale, że te 250 to jakoś 20 pln mnie wyszło nie byłoby mi szkoda gdybym dostał bana. Stąd moje pytanie czy taki sposób aby na 100% jest niebanable żeby nie wtopić 150 zl.
  • Odpowiedz
@whtnig: ale kiedy to zrobiłeś, ile dni/tygodni/miesięcy/lat temu? bo praktycznie od początku 2022 się nie da zmienić waluty bez płatności z danego kraju...
  • Odpowiedz
@whtnig: A po co udostępniasz na maina. Nie lepiej zmienić maina na Argentynę i nie #!$%@?ć się w żadne family sharing? Jeszcze w dodatku nie każdy tytuł obsługuje tę opcję.
  • Odpowiedz
  • 0
@Miecz12: Odkryłem, że gdy trzymam tam walutę tj. Liry albo ARS to do tego momentu cały czas mam tureckie czy argentyńskie konto. Bo w przypadku gdy raz zrobilem sobie tureckie konto i niezrealizowałem na nim żadnego giftcarda to po wylogowaniu zmieniło na polskę
  • Odpowiedz