Wpis z mikrobloga

@Ma5TeR: BTC spada przez to, że coraz więcej krajów zaczyna bojkotować walutę. Np. Chiny. Spada też zainteresowanie BTC przez stałych użytkowników. Jest coraz więcej nowych walut, na których łatwiej zarobić.
  • Odpowiedz
Szanujmy się! Wszystkie wpisy z tagów związanych z kryptowalutami powinny być także opatrzone jednym wspolnym tagiem - #kryptowaluty. Dzięki temu wszyscy inni pozostali użytkownicy wykopu będą mogli ignorować wszystkie inne #sramcoin.y które się dopiero pojawią za pomocą jednego tagu, #kryptowaluty właśnie!
  • Odpowiedz
@Dzaa88: Moim zdaniem raczej będzie chwilowo spadać. Ludzie (Janusze) kupili sporo i czekają na wzrosty, tylko niby czemu miałoby w tym momencie dalej rosnąć? Nie ma ku temu przesłanek. W dłuższym okresie czasu (rok) i owszem, pójdzie w górę. A ja pytałem tylko dlaczego ściana jest akurat na 2100. #wrozeniezfusow #powiedzialcowiedzial
  • Odpowiedz
@Ma5TeR: Moim zdaniem trzeba mieć w nosie Bitcoin i obrać inną taktykę. Poszukać ile jest takich walut, które można szybko i łatwo zarobić. Potem ponabijać jakieś Dogcoiny czy inne badziewie i czekać, czy ceny pójdą w górę. Taka polityka daje Ci szansę na realny zarobek. jest duża szansa, że na 5 walut jedna podskoczy. Obawiam się, że era zarobku na Bitcoin się powoli kończy. Za duży rozgłos, za wielu chętnych i
  • Odpowiedz
@Dzaa88: O tym samym myślę ostatnio, jednak najgorsze jest to że reszta kryptowalut jest mocno skorelowana z BTC i jak on jebnie to reszta tym bardziej nie będzie warta funta kłaków.
  • Odpowiedz