Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kapitanwprdl: Gdyby nie brał % od mojej pracy to nie miałby mnie po co zatrudniać. Kazdy kto prowadzi jakąkolwiek działalność gospodarczą musi zarabiać. Ale ja jestem super zadowolony z mojej pracy.
  • Odpowiedz
@itakniktniezapamieta: kierowca autobusu nie bardzo może używać tego sprzętu do celów prywatnych. Natomiast w przypadku służbowego laptopa, większość pracodawców zezwala na użycie w zakresie prywatnym, o ile nie narusza bezpiezpieczeństwa firmy / nie stanowi czynu nieuczciwej konkurencji. Jeśli Twój pracodawca nie jest jakimś dupkiem, możesz na służbowym laptopie sprawdzić prywatnego maila, obejrzeć film, a nawet robić sobie side-project na urlopie (jeśli chcesz i lubisz, bo nie każdy lubi). Sprzęt się od
  • Odpowiedz
@TomTao: U mnie podobnie, po okresie gwarancji możesz wykupić komputer na którym pracowałeś za ok. 2,5k zł.
Całkiem spoko opcja bo np. mój obecny laptop kosztował 14300 zł brutto, więc za dwa lata go odkupię, bo mam pewność jak był traktowany + że nie jest kradziony.

Btw. jak jakiś devops potrzebował mocniejszej wersji (64gb RAM i bodajże 8tb SSD) to jednym mailem uzasadnił, dwa dni później miał lapka za 36k do
  • Odpowiedz