Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mną kompot Miraski, bowiem ukończyłem moje pierwsze #mirkowyzwanie

Z zestawu, który otrzymałem wybrałem ostatnie, czyli #geocaching
1. Pomajsterkuj, wykonując logo wykopu z drewna. Dla lepszego efektu możesz je oświetlić.
2. Przez tydzień gotuj obiady z wykorzystaniem warzyw lub owoców sezonowych.
3. Spróbuj swoich sił w grze Geocaching (znajdź 5 skrytek).

Jako, że ostatnie tygodnie to było istne urwanie tego i owego, to pierwsze zadanie nie wypaliło. Drugie zadanie byłoby nieuczciwe, ponieważ na wakacjach u teściów codziennie na obiad było coś z ogródka lub z piwnicznych słoików, jednakże tam, była to po prostu zwykla rutyna, a nie wyzwanie. Zatem padło na wyzwanie nr 3. Miał być Urugwaj i Argentyna (służbowo), ale nie wypaliło. Miały być geocache w litewskich Trokach, ale burzliwa i burzowa pogoda zrujnowała plany (około 20 geocachy porozrzucanych po samotnych, małych wysepkach na jeziorach Galve i Skaistis, dostępnych wyłącznie kajaczkiem, albo rowerem wodnym). Zatem pozostawało udawanie, że sika się po krzakach, albo wspina na słupy, że niby jest się tiktokerem i to wszystko w miejskiej dżungli. Grę znałem, ponieważ w moim poczciwym Garminie 64st była funkcja Geocache z wgranymi lokalizacjami i kiedyś z ciekawości połaziłem po Szczecinie i okolicach. Niestety bazy w Garminie nie odświeżałem od kilku ładnych lat, więc troszkę przez to w ramach zadania nachodziłem się dookoła nieaktualch lokalizacji. Część lokalizacji zatem znaleziono z Garmina, a część z aplikacji na telefonie. We wszystkim pomagała różowa, więc nie oskarżajcie o fałszywyróżowypasek, jak coś tam podejrzanego znajdziecie na zdjęciu. Poniżej lista geocachy.

F14 2030 06 Cache-o-strade
Antwerpen-Luchtbal
GC8X2Q6
Antwerpia/Belgia

F14 2030 04 Cache-o-strade
Antwerpen-Luchtbal
GC8XTV8
Antwerpia/Belgia

S.I.W.H.A
Hulpdiensten-haven 142
GC5MW77
Antwerpia/Belgia

Church of St. Johns/Sv. Jonu Baznycia
GC3QEMX
Wilno/Litwa

100 Lietuvos iškiliausių - Albertas Goštautas(2)
GC65HCA
Wilno/Litwa
Pobierz
źródło: comment_1660145708SLC8lFzmYeneU1PaLF5hO3.jpg