Wpis z mikrobloga

@Lotniskojanarodo: Chodzi mi o to że ci którzy do US17 weszli około 2017 roku kiedy to właśnie Mexicano był redaktorem mieli też w jakimś stopniu wiedzę o tym co było przedtem, a ludzie wchodzący do US17 teraz za sprawą Bestii z Bielska nie mają żadnego pojęcia nawet o tym jaki Krzysztof jest naprawdę. Nie chodzi mi o to żeby absolutnie każdy zapoznawał się z całą historią, tylko o to że dawniej
@Wixu: No właśnie, kiedy ja za Meksyka odkryłem US17 to wtedy Meksyk i Niemiec nagrywali równocześnie, potem centrala się #!$%@?ła z buciorami i nagle jest kontrola tego kto może nagrywać a kto nie. Gdyby nie oni to może i do dzisiaj Mex i Owsiak nagrywaliby razem a poziom US17 byłby nadal wysoki.
@supra107: wiesz, nie każdy chce się aż tak zagłębiać w US17 żeby prześledzić wszystko od początku. Ja US17 oglądam od dawna a w aktualnych powiązaniach między lateksami i antylateksami się gubię. Może gość ogląda szkolna po prostu dla beki z grubasa? Podział na staroszkolnych i nowoszkolnych jest tylko na rękę Sraaaaawkowi.