Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #warszawa #deweloperka #mieszkaniedeweloperskie do osób poszukujących mieszkania w Warszawie- jakie inwestycje wydają się wam najbardziej interesujące w stosunku jakość/ cena z terminem oddania do konca 2023 r. w Warszawie? Coś z bezposrednim dojazdem do centrum tzn. okolice ronda ONZ. Poki co glownie skupiam się na lewobrzeznej czesci miasta i odrzucajac Ursus , Wlochy nie ma tego zbyt wiele
  • 10
Sprawdź Develię, budują coś na saskiej kępie. Oprócz tego cała pelcowizna w miarę fajnych cenach i blisko do m2, można wyciągnąć fajny widok na Warszawę. Z lewobrzeżnej chyba tylko Metro Zachod i wszystko, co przy lazurowej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ashwaganda: zależy jak kto żyje. Nie bez powodu to jest dzielnica z tak gigantycznymi wzrostami nowych mieszkań. Mnóstwo ludzi organizuje się tak żeby nie musieć dużo jeździć do centrum i żyje tam jak w innym mieście. Ze mną włącznie, większość sprawunków załatwiam w szerszych okolicach galerii północnej, sklepy, lekarze, urząd dzielnicy...

Zresztą op szuka inwestycji a nie domu. A zainteresowanie ta okolica moim zdaniem jest ogromne. Siedzę na Bialoleckich facebookach itp
  • 0
Sprawdź Develię, budują coś na saskie kępie


@ashwaganda: bylem tam umowiony nawet na spotkanie ale przejechalem zobaczyc okolice i choc okolice Saskiej sa bardzo fajne to sama inwestycja znajduje sie przy dosc ruchliwym ciagu komunikacyjnym i przy estakadzie. Jako, ze pierwsze czym teraz sie kieruje przy wyborze mieszkania to swiety spokoj i brak sasidow nad glowa(sprawdzam tylko ostatnie pietra) to ostatecznie odrzucilem te propozycje
  • 0
@ashwaganda: @arbofi: Develia buduje też na Kamionku. W ogóle na styku Kamionka i Grochowa jest od groma inwestycji. Jak trafisz coś bliżej Grochowskiej to masz tramwaje, a jak pan Rafał da to w 2030 metro xD


@Solidly: Od poczatku mojego pobytu w Warszawie jakos caly czas mieszkam i pracuje po lewej stronie Wisly i choc ogladalem mieszkania na Pradze to wciaz nie moge przekonac sie do prawobrzeznej Wisly ale
@arbofi: Grochow jest przekozak jeśli szukasz spokoju. Dużo zieleni, fajny dojazd, spokój. Mieszkam tu już ponad rok i nie mogło mi się nic lepszego przytrafić. Polecam okolice ronda wiatracznej, ale tutaj to już chyba tylko wtórny, mimo wszystko warto. Z deweloperki wiem, ze cos na podskarbinskiej się dzieje i ten cały pas do dworca wschodniego, ale to już dalej do ulicy głównej komunikacyjnej
@arbofi: to se zobacz ile kosztuja mieszkania na Saskiej Kępie (rynek wtórny). Prawy brzeg da się lubić zdecydowanie. Z Grochowem bym był ostrożny, tzn. najpierw obczaił okolicę inwestycji. W niektórych miejscach jest naprawdę spoko, np. okolice Podskarbińskiej jak @ashwaganda powiedział, ale niektóre są obrzydliwe xD wykrzywia mi ryja jak się pojawiam w okolicach Grochowskiej na wschód od Ronda Wiatraczna
@arbofi: Jaśminowy Mokotów i Holm House może? (Dla mnie tam trochę za tłoczno w okolicy i za duży ruch samochodowy ale poza tym chyba fajnie).
Jak Ci nie przeszkadzają wysokie bloki to Soho się sprzedaje ciągle.
Jak Ci nie przeszkadza brak transportu publicznego to Wiślany Mokotów.

Solen Kabaty zrobiło na mnie taki ofekt wow że przy lesie ale nie wiem, czy to warte tego ile za to żądają ;)

W okolicach